Zaginiona Polka Jessica Kurzawa

i

Autor: Policja holenderska

Poszukiwania Polki

Tajemnicze zaginięcie 29-latki! Jessica uciekła ze szpitala

2023-03-10 16:30

Młoda Polka w tajemniczych okolicznościach zaginęła w Holandii! Jessica Kurzawa (29 l.) zniknęła w holenderskim mieście Haarlem. Informację o zaginięciu kobiety zamieściła na swojej stronie policja, a jak podaje portal NL Times, 29-latka uciekła ze szpitala. Jej los pozostaje nieznany. Co dokładnie napisała policja o Jessice?

29-letnia Jessica Kurzawa zaginęła w Holandii! Polka trafiła do szpitala i uciekła. Od lutego nie ma z nią kontaktu

Zagadkowe zaginięcie młodej Polki na terenie Holandii! O sprawie poinformowały tamtejsza policja na swojej oficjalnej stronie internetowej oraz portal NL Times. Jessica Kurzawa (29 l.) zniknęła w holenderskim mieście Haarlem jeszcze 21 lutego 2023 roku. Jak podaje portal NL Times, 29-latka uciekła ze szpitala. Jej los pozostaje nieznany. Według holenderskich dziennikarzy zaginiona Jessica Kurzawa została przywieziona do szpitala VU Medical Center w Amsterdamie przez policjantów, którzy uznali, że kobieta sprawia wrażenie zdezorientowanej i bezradnej, chociaż nie miała żadnych obrażeń. Nie czekając na badania lekarskie, Polka uciekła. Jej stan był na tyle niepokojący, że zarządzono poszukiwania.

"29-letnia Jessica zaginęła w Haarlemie od 21-02-2023. Ostatni raz widziano ją w pobliżu Vumc te Amsterdam"

Co dokładnie napisała na swojej stronie holenderska policja? "29-letnia Jessica zaginęła w Haarlemie od 21-02-2023. Ostatni raz widziano ją w pobliżu Vumc te Amsterdam, De Boelelaan 1118. Ma 1,67 metra wzrostu i można ją rozpoznać po białej kurtce z kapturem z ciemnym emblematem / napisem na wysokości lewej piersi. Miała na sobie szalik i jasne buty. Nosiła też okulary, duże oprawki. Miała długie włosy do wysokości łopatek. Ma bliznę na jednej ręce o długości około 1 centymetra na małym palcu / palcu serdecznym bez knykci. Miała ze sobą plecak i może poruszać się komunikacją miejską lub pieszo".

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zaginął za granicą?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Znane atrakcje turystyczne Europy. Podróżnicy zgarną komplet

Pytanie 1 z 15
Sagrada Família Antoniego Gaudiego znajduje się w...
Policyjny dron w akcji, zaginiona kobieta odnaleziona w środku lasu
Nasi Partnerzy polecają