Zaginęła 14-latka. Gdzie jest Patrycja? Szuka jej Fundacja ITAKA

i

Autor: KPP Limanowa/Fundacja ITAKA Zaginęła 14-latka. Gdzie jest Patrycja? Szuka jej Fundacja ITAKA

Poszukiwania nastolatki

Zaginęła 14-latka. Gdzie jest Patrycja? Szuka jej Fundacja ITAKA

2023-03-01 19:12

Zaginęła zaledwie 14-letnia Patrycja Strzebońska. Nie nawiązała kontaktu z rodziną od 13 lutego 2023. Szukają jej policjanci, którzy opublikowali apel w związku z poszukiwaniami. Patrycję szuka także Fundacja ITAKA.

Patrycja Strzebońska (14 lat) zaginęła 2 tygodnie temu. Tego feralnego dnia, 13 lutego 2023 roku około godz. 7:15 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Informację o zaginięciu wraz z rysopisem opublikowała KPP w Limanowej.

- Wiek. 14 lat, wzrost. 167 cm. sylwetka szczupła, włosy ciemne proste, oczy koloru niebieskiego, uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne. Znaki szczególne: blizny na nadgarstkach - czytamy w komunikacie policji.

Jak informują policjanci, w chwili zaginięcia była ubrana w dłuższą czarną kurtkę, czarne spodnie, buty na koturnie czarne oraz czarną czapkę z daszkiem. Miała również plecak czarny marki Nike.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie do dyżurnego KPP w Limanowej tel. 47-83-45-400 - apelują policjanci.

Poszukiwania prowadzi także Fundacja ITAKA, która przesłała do naszej redakcji informację o poszukiwaniach wraz z prośbą o publikację.

- Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję - przekazuje Fundacja.

Bliscy pożegnali zmarłego piłkarza z Trzebuski
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?