Zwabiły 12-latkę do lasu i zadźgały. Policja zna motyw dziewczynek, które zabiły koleżankę. Straszne!

i

Autor: AP Photo Zwabiły 12-latkę do lasu i zadźgały. Policja zna motyw dziewczynek, które zabiły koleżankę. Straszne!

Dziewczynka się wykrwawiła

12-latki zwabiły koleżankę do lasu i brutalnie ją zadźgały. Powiedziały dlaczego. Szok!

2023-03-17 11:19

To morderstwo wstrząsnęło całymi Niemcami. W ubiegły weekend w lesie we Freudenbergu (Nadrenia Północna-Westfalia) odnaleziono zwłoki 12-letniej Luise. Dziewczynka miała liczne rany kłute. Do brutalnego zabójstwa przyznały się jej dwie koleżanki w wieku 12 i 13 lat. Teraz policja zna już motyw tej okrutnej zbrodni - jest szokujący. Zaznacza też, że nastolatki są za młode, by odpowiedzieć za morderstwo.

Do tragedii doszło w ubiegłą sobotę, 11 marca. Rodzice 12-letniej Luise z Freudenbergu wraz z policją rozpoczęli poszukiwania po tym, jak ich córka od trzech godzin nie wracała do domu i nie dawała znaku życia. Służby szukały nastolatki całą noc. Znaleziono ją w niedzielę wieczorem w pobliżu ścieżki rowerowej na skraju lasu w Nadrenii-Palatynacie. Była martwa. "12-latka została zasztyletowana przez dwie dziewczynki z kręgu znajomych. Obydwie podejrzane mają poniżej 14 lat, nie są więc w wieku, w którym ponosi się odpowiedzialność karną" – poinformował parę dni później prowadzący śledztwo prokurator z Koblencji w Niemczech.

Niemcy. Koleżanki zasztyletowały 12-latkę

Sprawczynie mają 12 i 13 lat i do wszystkiego się przyznały. "Dziecko zmarło w wyniku licznych ran zadanych nożem. Luise doznała znacznej utraty krwi" - informowali śledczy. Teraz znają już motyw, jaki kierował zabójczyniami. Rodzice Luise zgłosili zaginięcie po tym, jak dziewczynka nie wróciła z wizyty w domu 13-letniej sprawczyni. Świadkowie widzieli podobno jak w sobotę wieczorem jeszcze w towarzystwie drugiej zabójczyni, 12-letniej, szły w stronę pobliskiego lasu. 

Tragedia w Niemczech. Zabiły, choć się przyjaźniły

"Policja powiedziała, że ​​​​podczas przesłuchania obie dziewczyny zaczęły składać sprzeczne zeznania. Podobno 13-latka zmusiła do pomocy w zabójstwie swoją młodszą koleżankę. Cała trójka się przyjaźniła - dziewczynki chodziły do jednej szkoły. Dziewczęta ponoć zeznały, że zabiły, bo pokłóciły się z Luise. Hendrik Wuest, gubernator Nadrenii Północnej-Westfalii, powiedział, że cały region jest w żałobie. "To niezrozumiałe i nie do zniesienia, że ​​dzieci są zdolne do tak okropnych czynów" - cytuje go "Daily Mail". "Pracuję w zawodzie 40 lat, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem" - powiedział z kolei Jürgen Süs, wiceszef policji w Koblencji. 

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?
Zabił Kaję i ukrył jej zwłoki w wersalce
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany