14-latek skazany na dożywocie, Craig Mulligan

i

Autor: Facebook & South Wales Police 14-latek skazany na dożywocie, Craig Mulligan

14-latek skazany na dożywocie! "Mordowanie 5-latka sprawiło mi rozkosz"

2022-07-03 11:00

Horror w Wielkiej Brytanii! 14-latek mimo swojego bardzo młodego wieku spędzi resztę życia w więzieniu. Głęboko zdemoralizowany Craig Mulligan z Bridgend straszył nożami, podśpiewywał, że lubi bić inne dzieci, bo to daje mu rozkosz jak orgazm. W końcu zabił naprawdę. Ofiarą był jego przyrodni 5-letni brat Logan Mwangi, a mordować pomagali... rodzice.

14-letni psychopata: "Mordowanie jest rozkoszą"

Rodzina psychopatów za kratami! Aż trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się w Bridgend w Południowej Walii. 14-letni morderca został tam właśnie skazany na dożywocie mimo swojego młodego wieku, a sędzia zezwolił na publikację wizerunku nastolatka i jego danych osobowych. Craig Mulligan od najmłodszych lat wykazywał psychopatyczne cechy. Znęcał się nad młodszymi dziećmi i nad zwierzętami, chował noże pod poduszką. Gdy ze swojej patologicznej rodziny trafił do rodziny zastępczej, zaproponował, by pobawić się w morderstwo w parku - on byłby nożownikiem, a przybrani rodzice schowaliby się w czarnych workach. Podśpiewywał, że lubi bić inne dzieci, bo to daje mu rozkosz jak orgazm. Gdy zaczął straszyć córkę przybranych rodziców nożem i nakłaniać ją do palenia, rodzice zastępczy zdecydowali się oddać Craiga, chociaż wcześniej wychowali 80 dzieci i nigdy żadnego nie oddali. Wtedy pracownicy społeczni popełnili koszmarny błąd. Zresztą jak dziś twierdzi rodzina zastępcza, już wcześniej nikt nie reagował na doniesienia o bardzo niepokojących zachowaniach chłopaka. Otóż urzędnicy po prostu oddali 14-latka jego biologicznemu ojcu i macosze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Taka jest oznaka bogactwa w Korei Północnej. "Ludzie chwalą się tym przed gośćmi"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mąż gwiazdy gwałcił 14-letnie modelki?! "Uważał, że dziewice są niefotogeniczne"

Sonda
Czy ten 14-latek powinien być sądzony jak dorosły?

Ojciec, brat i macocha zabili 5-latka. Zapadły wyroki

Craig Mulligan zamieszkał z nimi i z 5-letnim przyrodnim bratem. Powtarzał, że go nienawidzi. Podziwiał za to ojca, który lubował się w przemocy domowej. W końcu stało się najgorsze. 14-latek razem z ojcem Johnem 'Jayem' Cole (40 l.) i macochą Angharad Williamson (31 l.) wspólnie zabili niewinnego Logana. Sędzia ujawnił, że na znalezionym w rzece ciele dziecka znaleziono 56 obrażeń, a niektóre spośród nich były charakterystyczne dla wypadków samochodowych. 14-latek spędzi resztę życia w zakładach zamkniętych, dorośli sprawcy zostali skazani na 28 i 29 lat więzienia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ojciec zostawił dziecko w rozgrzanym aucie. Dziecko zmarło, ojciec się zastrzelił

PRZECZYTAJ TAKŻE: Prawie pięć tysięcy kości w domu ludożercy! Mordował kobiety i je zjadał

Quiz. Sobotnia ortografia. Wyrazy, które boisz się napisać. O błąd jest bardzo łatwo

Pytanie 1 z 10
Zaczynami z wysokiego C! Cokół czy cokuł?
Zamordowała dziecko w zaawansowanej ciąży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE