Mąż gwiazdy gwałcił 14-letnie modelki. Uważał, że dziewice są niefotogeniczne

i

Autor: EAST NEWS/AFP PHOTO Mąż gwiazdy gwałcił 14-letnie modelki. "Uważał, że dziewice są niefotogeniczne"

Mąż gwiazdy gwałcił 14-letnie modelki?! "Uważał, że dziewice są niefotogeniczne"

2022-07-01 8:20

Mocne oskarżenia wobec byłego męża jednej z najsławniejszych modelek w dziejach! Gerald Marie (72 l.) w czasach, gdy był mężem Lindy Evangelisty (57 l.), miał gwałcić nieletnie pracownice agencji Elite Model Management. Tłumaczył, że jego zdaniem "dziewice są niefotogeniczne". Oskarżenia będą przedmiotem dokumentu telewizji Sky, który ma zostać wyemitowany w piątek, 1 lipca. W sprawie toczy się także proces sądowy.

Gerald Marie oskarżony o gwałcenie 14-latek. Kazał im zażywać kokainę?

Mówił, że dziewice są niefotogeniczne, a potem zmuszał do seksu czternasto- czy piętnastoletnie dziewczynki, rzekomo po to, by dobrze wychodziły na zdjęciach. "Przepisywał" też nastolatkom recepty na kokainę i kazał ją zażywać, żeby utrzymały odpowiednio wychudzone sylwetki. Niektóre zwabiał do swojego apartamentu, a potem gwałcił. Prowadził też handel ludźmi, wożąc nastolatki do rozmaitych bogatych mężczyzn w celach seksualnych. Takie bardzo mocne oskarżenia zostały wysunięte pod adresem eksmęża jednej z najsławniejszych modelek w dziejach! Gerald Marie (72 l.) w czasach, gdy był mężem Lindy Evangelisty (57 l.), miał gwałcić nieletnie pracownice agencji Elite Model Management. Oskarżenia będą przedmiotem dokumentu telewizji Sky zatytułowanego "Scouting For Girls: Fashion’s Darkest Secret", który ma zostać wyemitowany w piątek, 1 lipca.

Proces byłego męża Lindy Evangelisty

W sprawie toczy się także proces sądowy wytoczony Geraldowi Marie przez byłą modelkę i podwładną, 57-letnią obecnie Carre Sutton. Sprawę opisywały też między innymi "Daily Mail" i "The Sun". "Byłam dzieckiem, myślałam, że to dobrze, kiedy kazał mi iść do jego własnego apartamentu" - opowiadają dziś ofiary, z których najmłodsze miały w chwili ataków 14 lat, były dziewicami i nie miały pojęcia o seksie czy świecie mody.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ojciec zostawił dziecko w rozgrzanym aucie. Dziecko zmarło, ojciec się zastrzelił

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szok! Dziewczyna Leonardo DiCaprio skończyła 25 lat. Gorące fotki Camili Morrone

Sonda
Czy padłeś/padłaś kiedyś ofiarą molestowania?

Linda Evangelista pogrąża byłego męża: Wierzę ofiarom

Według Sutton i kilku innych kobiet, z którymi porozmawiał "The Sun", Gerald Marie bezwzględnie to wykorzystywał. Czy Linda Evangelista, która była właśnie wtedy żoną managera (1987-1993), mogła wiedzieć o jego czynach? Do niektórych gwałtów miało dochodzić w apartamencie w Paryżu, który kanadyjska top modelka dzieliła z ówczesnym mężem i działo się to wtedy, kiedy Lindy Evangelisty nie było w mieście. Jedna z ofiar mówi, że jej zdaniem Evangelista nic nie wiedziała o tym, co robi jej mąż, bo sama była wtedy bardzo młoda i naiwna. Gerald Marie zaprzecza wszystkim oskarżeniom, natomiast Linda stwierdziła, że... wierzy ofiarom i gratuluje im odwagi. Niebawem zobaczymy dokument Sky, proces z pozwu cywilnego Carre Sutton jest w toku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Prawie pięć tysięcy kości w domu ludożercy! Mordował kobiety i je zjadał

PRZECZYTAJ TAKŻE: R. Kelly skazany na 30 lat więzienia! "Prowadził seks sektę"

QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? "Bezludna wyspa", "Bar", "Szalone liczby"!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. To jeden z najbardziej znanych duetów w historii. Kto prowadził "Za chwilę dalszy ciąg programu"?
QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? Bezludna wyspa, Bar, Szalone liczby oglądały miliony
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE