Szokujące wyznanie Lindy Evangelisty! Zabieg oszpecił ją na zawsze

2021-09-24 11:00
Szokujące wyznanie Lindy Evangelisty! Zabieg oszpecił ją na zawsze
Autor: Instagram Szokujące wyznanie Lindy Evangelisty! Zabieg oszpecił ją na zawsze

Była jedną z najpiękniejszych modelek świata, a jej powiedzenie o tym, że nie wstaje z łóżka za mniej niż 10 tysięcy dolarów przeszło do historii. Dziś Linda Evangelista straciła wszystko to, co dało jej sławę i fortunę. Jak ujawnia gwiazda w szokującym wpisie na Instagramie, w wyniku nieudanego zabiegu kosmetycznego została oszpecona na zawsze. Szykuje pozew. Jak teraz wygląda Linda Evangelista?

"Nie wstaję z łóżka za mniej niż 10 tysięcy dolarów" - to powiedzenie Lindy Evangelisty (56 l.) przeszło niegdyś do historii. Kanadyjska top modelka to jedna z ikon popkultury. Zawsze wypadała świetnie na zdjęciach, jej figura i twarz zachwycały. Czas jednak leciał nieubłaganie, a Linda Evangelista chciała go zatrzymać. Niestety, miała ogromnego pecha. W efekcie przez ostatnich kilka lat praktycznie nie wychodziła z ukrycia, a kiedy już się pojawiała, ludzie dziwili się jej odmienionej gwałtownie twarzy. Bo przecież modelka długo wyglądała świetnie. W pewnym momencie coś się zmieniło. Dlaczego? Jak ujawnia gwiazda w szokującym wpisie na Instagramie, w wyniku nieudanego zabiegu kosmetycznego została oszpecona na zawsze. Chodzi o zabieg rozbijania komórek tłuszczowych. Prawdopodobnie między innymi w twarzy.

NIE PRZEGAP: Rihanna rozebrała córkę Madonny! Lourdes tym razem przesadziła?

NIE PRZEGAP: Toksyczne chmury lecą do Europy! Mogą spaść kwaśne deszcze

Sonda
Czy poddałbyś się operacji plastycznej, gdybyś miał na nią pieniądze?

Jak twierdzi Linda Evangelista, w jej przypadku zabieg przyniósł niezwykle rzadki skutek uboczny zwany PAH. Polega on na tym, że zamiast rozbijać komórki tłuszczowe, zabieg je namnaża. W efekcie twarz i ciało modelki zaczęły puchnąć i straciły jędrność. "Zostałam zdeformowana na zawsze" - wyznaje zrozpaczona gwiazda. Jak dodaje, przeszła już dwie skomplikowane operacje rekonstrukcyjne, które nie dały żadnych efektów, za to pozostawiły ją w depresji. "Żyję jak pustelnik, jestem nierozpoznawalna" - wyznaje Linda Evangelista i zapowiada pozew przeciwko wykonawcom nieudanego zabiegu. Jak twierdzi, nie została poinformowana o ryzyku, z jakim wiąże się procedura.

NIE PRZEGAP: Próbował zgwałcić kobietę. Nie zgadniesz, co kazał mu zrobić sąd!

NIE PRZEGAP: Meghan Markle i książę wrócą do Anglii?! "Królowa tego chce"

QUIZ. Jesteś "słoikiem" czy warszawianinem? Te rzeczy o stolicy musisz wiedzieć!

Pytanie 1 z 15
Pomnikiem którego króla jest Kolumna Zygmunta?
Wizyta u chirurga plastyka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE