Próbował zgwałcić kobietę. Nie zgadniesz, co kazał mu zrobić sąd!

2021-09-24 8:00

Szokująca kara dla zboczeńca! Nigdy nie zgadniesz, jaki był wyrok sądu. 20-latek z Indii zasiadł na ławie oskarżonych za usiłowanie gwałtu. Sędzia stwierdził, że najlepszą karą dla Lalana Kumara będzie robienie przez sześć miesięcy jednej rzeczy. Dobry pomysł? Głosuj w naszej sondzie!

Jaka powinna być kara dla zboczeńca, który rzucił się na kobietę i próbował ją zgwałcić? Indyjski sąd wpadł na nietypowy pomysł. Na ławie oskarżonych zasiadł 20-letni Lalan Kumar z regionu Madhubani. W Indiach gwałty są prawdziwą plagą, niekiedy są zbiorowe i kończą się okrutnym morderstwem, a potem ulicznymi protestami przeciwko bezsilności wymiaru sprawiedliwości. Najwyraźniej kara więzienia nie odstrasza wielu zboczeńców. Co zatem zrobić? Sąd miał tym razem inny pomysł. Uznał, że w przypadku usiłowania gwałtu może skończyć się na przymusowych pracach społecznych. Ale za to jakich! 20-latek przez sześć miesięcy będzie teraz musiał robić jedną rzecz. Jaką?

NIE PRZEGAP: Rihanna rozebrała córkę Madonny! Lourdes tym razem przesadziła?

NIE PRZEGAP: Toksyczne chmury lecą do Europy! Mogą spaść kwaśne deszcze

Sonda
Czy to dobra kara za takie przewinienie?

Skazany za usiłowanie gwałtu musi przez sześć miesięcy... za darmo prać i prasować wszystkie ubrania kobiet, które mieszkają w jego wiosce. Nie będzie łatwo, bo kobiet tych jest dwa tysiące. Wybór takich prac nie był przypadkowy - Lalan Kumar prowadzi pralnię, jednak przez sześć miesięcy nie będzie mógł z niej czerpać zysków - no chyba, ze starczy mu sił i mocy przerobowych na pranie ubrań jakichś mężczyzn.

NIE PRZEGAP: Meghan Markle i książę wrócą do Anglii?! "Królowa tego chce"

NIE PRZEGAP: Wielkie zmiany w Watykanie! Bez tego nie zobaczycie papieża

Podejrzany o próbę gwałtu i usiłowanie uprowadzenia 11-letniej dziewczynki już w rękach policji

Quiz. Sobotnia ortografia. "Rz" czy "ż"? Możesz się zdziwić!

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawną pisownię:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE