Szok! Dziewczyna Leonardo DiCaprio skończyła 25 lat. Gorące fotki Camilli morrone

i

Autor: Backgrid/East News Szok! Dziewczyna Leonardo DiCaprio skończyła 25 lat. Gorące fotki Camilli morrone

Szok! Dziewczyna Leonardo DiCaprio skończyła 25 lat. Gorące fotki Camili Morrone

2022-06-30 12:10

Co teraz będzie?! Dziewczyna Leonardo DiCaprio (48 l.) skończyła 25 lat, a przecież gwiazdor znany jest z tego, że rzuca swoje znacznie młodsze partnerki, zanim wejdą w ten matuzalemowy wiek. Camila Morrone (25 l.) tuż po urodzinach wyskoczyła na plażę w skąpym bikini. Wyglądała dokładnie tak samo, jak przed urodzinami, ale zamiast ukochanego towarzyszył jej... tata. Będzie rozstanie czy DiCaprio złamie swoją tradycję?

Camila Morrone kończy 25 lat. Dziewczyna Leonardo DiCaprio pojawiła się na plaży bez ukochanego

Niezliczone miłosne podboje Leonardo DiCaprio (48 l.) od lat są przedmiotem żartów nawet w Hollywood! Gwiazdor "Titanica" zmienia modelki jak rękawiczki i wszystkie partnerki są od niego znacznie młodsze. W dodatku aktor znany jest z tego, że rzuca swoje znacznie młodsze ukochane, zanim ukończą 25 lat. Aż strach pomyśleć, co to może oznaczać dla jego aktualnej partnerki. Modelka Camila Morrone 19 czerwca skończyła właśnie 25 lat! Tuż po urodzinach wyskoczyła na plażę w skąpym bikini. Wyglądała dokładnie tak samo, jak przed urodzinami, ale zamiast ukochanego towarzyszył jej... tata. Muskularny ojciec podawał córce ręcznik i strzegł jej wdzięków na plaży. Nigdzie nie było widać DiCaprio... Może to hollywoodzkie obowiązki odciągnęły go od wdzięków Camili, a może jednak nie może przeboleć tego, że wkroczyła w tak szalenie zaawansowany wiek?! Para spotyka się od grudnia 2017 roku, a więc od niemal pięciu lat. Tymczasem użytkownicy Twittera prześcigają się w żarcikach na temat wieku Camili. Jeden udostepnił piosenkę "Final Countdown" razem z informacją o jej urodzinach, inni tworzą memy i już teraz współczują modelce...

PRZECZYTAJ TAKŻE: R. Kelly skazany na 30 lat więzienia! "Prowadził seks sektę"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Goła pupa połączyła ich na nowo?! Tak Kendall Jenner odzyskała miłość

Leonardo DiCaprio. Z kim się spotykał? Lista partnerek

Kiedy zaczęła spotykać się ze starszym o 23 lata Leonardo DiCaprio, Camila Morrone miała 20 lat. Historia miłosnego życia aktora była już wówczas niezwykle bogata. W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell. Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego do dziś nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone i para jest ze sobą po dziś dzień - a przynajmniej była jeszcze niedawno!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto najbrzydszy pies świata! Mr. Happy Face zdeklasował rywali

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zeznania asystentki pogrążają Trumpa! "Wiedział, że mają broń, wyrywał kierownicę"

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12
Nasi Partnerzy polecają