Oto najbrzydszy pies świata! Chiński grzywacz zdeklasowaał rywali

i

Autor: AP Oto najbrzydszy pies świata! Chiński grzywacz zdeklasowaał rywali

Oto najbrzydszy pies świata! Mr. Happy Face zdeklasował rywali

2022-06-29 11:00

Najbrzydszy pies świata 2022 wybrany! Niejaki Mr. Happy Face (17 l.) z amerykańskiego stanu Arizona nie dał żadnych szans rywalom. Mieszaniec grzywacza chińskiego i psa chihuahua zauroczył jurorów językiem wiecznie zwisającym z pyska i niezmąconą radością życia. Musisz zobaczyć tego cudaka!

Konkurs na najbrzydszego psa świata. Wygrał Mr Happy Face

Koślawy, łysawy, krzywy i z językiem wiecznie zwisającym z pyska... a także z wyrazem niezmąconego szczęścia na cudacznym pyszczku! W kalifornijskim Petaluma w Stanach Zjednoczonych po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa znowu wybrano najbrzydszego psa na świecie. Do konkursu stanęło wiele nieprawdopodobnie brzydkich czworonogów z zakochanymi w nich właścicielami. Bo organizatorzy konkursu na najbrzydszego psa świata podkreślają na każdym kroku - nie chodzi tutaj o wyśmiewanie pokracznych kundelków, tylko o promocję adopcji psów starszych, mieszańców i czworonogów nie grzeszących urodą. Trzeba bowiem widzieć ich wewnętrzne piękno i starać się także im stworzyć kochający dom. Który pies zdobył tytuł najbrzydszego psa świata 2022? Wygrał niejaki Mr. Happy Face (17 l.) z amerykańskiego stanu Arizona. Mieszaniec grzywacza chińskiego i psa chihuahua rzeczywiście zbyt przystojny nie jest, ale ma w sobie niewiarygodnie dużo uroku. W galerii poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Mr. Happy Face'a!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Inwazja koników polnych kanibali i świerszczy gigantów! "Biblijna plaga"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Goła pupa połączyła ich na nowo?! Tak Kendall Jenner odzyskała miłość

Najbrzydszy pies świata nagrodzony. Jego historia wyciska łzy z oczu

Nie miał lekkiego życia - trafił do schroniska przed pandemią, odebrany właścicielowi ogarniętemu manią patologicznego zbieractwa. Mr Happy Face żył w koszmarnych warunkach, a do jego brzydoty bez wątpienia przyczynił się brak opieki weterynaryjnej. W 2021 roku piesek został adoptowany ze schroniska przez Janedę Banelly (41 l.). Kobieta usłyszała, że jej pupil pożyje najwyżej miesiąc, ale dzięki troskliwej opiece zwierzak żyje nadal i ma się dobrze. Nagrodą za zwycięstwo w konkursie na najbrzydszego psa świata było 1,5 tysiąca dolarów i występ w programie śniadaniowym NBC "Today Show" - a także światowa sława dla Mr Happy Face.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Chciała pozować ze słonikiem do zdjęć. Rozebrał ją do gaci! WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ojciec wyprowadzał pięcioraczki na smyczy! Na TikToku zawrzało

Quiz. Wakacyjne przeboje muzyczne. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 12
"Rewelacja na Bałtyku, lody, lody na patyku" to utwór zespołu Skaner. Tytuł piosenki to "Lato w..."
Jak przygotować dom na przyjęcie psa? Webinar: Dom przyjazny dla psa. Pies szczęśliwy w domu i na spacerze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE