15-latka porwana w czasie meczu NBA! Była gwałcona przez kolejnych 11 dni

2022-05-18 20:07
15-latka porwana w czasie meczu NBA! Była gwałcona przez kolejnych 11 dni
Autor: David Herrara on Flickr - https://www.flickr.com/photos/dph1110/471801083/CC BY 2.0/Wikimedia Commons 15-latka została porwana w czasie meczu NBA między Dallas Mavericks a Los Angeles Clippers. Spotkanie odbyło się 8 kwietnia (na zdj. hala Dallas Mavericks)

Trudno uwierzyć, jaki koszmar spotkał 15-latkę, która przyjechała razem ze swoim ojcem na mecz NBA Dallas Mavericks-Los Angeles Clippers. W czasie meczu, po tym jak wyszła do łazienki, została porwana. Mężczyzna zaniepokoił się długą nieobecnością córki i powiadomił policję, ale ta przekazała mu, by zgłosił się na komisariat w rodzinnym Los Angeles.

15-latka porwana w czasie meczu NBA! Była gwałcona przez kolejnych 11 dni

Jak informuje sport.interia.pl, 15-latka została porwana w czasie meczu NBA między Dallas Mavericks a Los Angeles Clippers. Spotkanie odbyło się 8 kwietnia, ale amerykańskie media rozpisują się o szczegółach zdarzenia dopiero od kilku dni. Dziewczyna pojechała do Dallas z ojcem, ale w czasie spotkania wyszła do toalety, po czym już nie wróciła. Mężczyzna od razu zorientował się, że coś jest nie tak i zgłosił się na policję, ale ku jego zaskoczeniu został poproszony o kontakt z komisariatem w rodzinnym Los Angeles. Na miejscu usłyszał natomiast, że sprawą powinni się zająć mundurowi z Dallas, więc ostatecznie powiadomił o wszystkim organizację zajmującą się zwalczaniem handlu ludźmi. Wykorzystała ona technologię do rozpoznawania twarzy, jako że kamera monitoringu zarejestrowała, że 15-latka opuszcza halę Dallas Mavericks w towarzystwie nieznanego mężczyzny. W poszukiwaniach porwanej dziewczyny brali też udział funkcjonariusze policji z Oklahoma City, którzy namierzyli zaginioną w jednym z hoteli, gdzie była gwałcona przez kolejnych 11 dni. Za jej uprowadzeniem stał 40-latek, który dostał się do hali Dallas Mavericks, posługując się fałszywym biletem. Oprócz niego zatrzymano też 7 innych osób, za niedopełnienie obowiązków ma również odpowiedzieć policja w Dallas i sam klub, organizator meczu z Los Angeles Clippers.

Czytaj też: Odnaleźli jej ciało po 13 latach

Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?
Dramat przed prokuraturą. Nie żyje kobieta, a napastnik podciął sobie nadgarstki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE