Makabra u wybrzeży Egiptu

Egipt: Rosjanin zjedzony przez rekina w Hurgadzie. Przed śmiercią zdążył wykrzyknąć tylko: "Tato!" Jest nagranie

2023-06-08 19:39

23-letni Rosjanin został zaatakowany i zjedzony przez rekina w Hurghadzie u wybrzeży Egiptu. Śmierć mężczyzny potwierdził w czwartek, 8 czerwca, miejscowy Rosyjski Konsulat Generalny. Atak rekina na 23-latka sfilmowała stojąca na brzegu kobieta, znajdująca się niedaleko hotelu Dream Beach w Hurghadzie. Na końcu nagrania widać, jak ofiara znika pod wodą.

Śmiertelny atak rekina w Hurghadzie. Ofiarą 23-letni Rosjanin

Rekin zabił i zjadł 23-letniego Rosjanina w Hurghadzie u wybrzeży Egiptu. Według rosyjskiej Bazy ofiara nie była turystą, tylko przeprowadziła się nad Morze Czerwone kilka miesięcy temu razem ze swoim ojcem. Śmierć mężczyzny potwierdził w czwartek, 8 czerwca, miejscowy Rosyjski Konsulat Generalny. Śmiertelny atak rekina, do którego doszło w pobliżu hotelu Dream Beach, sfilmowała stojąca na brzegu rosyjska turystka. Na nagraniu widzimy, jak ryba kilka razy wciąga 23-latka pod wodę, prawdopodobnie już wtedy dotkliwie go gryząc. Rosjanin próbuje jeszcze uciekać, krzycząc: "Papa!" (tato), ale dochodzi do finalnego ataku rekina, po którym ofiara znika pod wodą - dosłownie chwilę później na miejsce docierają łodzią ratownicy.

Świadkowie ataku rekina mówią, co widzieli

W internecie pojawiają się tymczasem wstrząsające relacje ze zdarzenia. "Rekin je teraz jego szczątki. Jest, je jego ciało", "Prosto na moich oczach, rekin zjadł mężczyznę, a dziewczyna ruszyła do ucieczki. On został zaatakowany przez rekina" - relacjonują świadkowie, których cytuje dailymail.co.uk. Tymczasem jak podaje profil twitterowy BuckarooBanzai, odpowiedzialny za śmiertelny atak rekin został już schwytany i zabity przez rybaków.

Sonda
Widziałeś/-aś kiedyś rekina?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany