25-latek REGULARNIE GWAŁCIŁ swoje 13-letnie siostry bliźniaczki. Matka go kryła

2018-03-22 10:33

O takiej patologii dawno nie słyszeliśmy. 25-latek regularnie gwałcił swoje 13-letnie siostry bliźniaczki. Obleśny niewyżyty seksualnie zboczeniec robił to co najmniej przez rok. Pedofil i kazirodca pochodzi z Tadżykistanu. W 2016 roku wraz z rodziną przyjechał do rosyjskiego Wołogradu, gdzie zgotował swoim siostrom piekło. Obie dziewczynki na skutek gwałtów brata zwyrodnialca zaszły w ciążę.

Pedofil i kazirodca do Rosji przyjechał najprawdopodobniej za pracą. 25-letni zboczeniec był jedynym żywicielem rodziny, dlatego jego matka chciała ukryć go przed policją, gdy wyszło na jaw, jakich obrzydliwych czynów się dopuszczał. O tym, co dzieje się w domu Tadżyków, policję poinformował ginekolog, który odkrył, że obie siostry są w ciąży. Ich koszmar trwał rok - zwyrodnialec gwałcił nastolatki, a one nikomu o tym nie mówiły. Na szczęście policjantom - mimo że matka wysłała pedofila do pracy w innym regionie Rosji - udało się go namierzyć. Ten siedzi już w areszcie, gdzie zapewne - jak każdy pedofil - nie ma łatwego życia. Mężczyzna przyznał się do winy, teraz czeka na proces. Grozi mu długoletnia odsiadka. 13-letnie siostry z kolei przeszły już zabieg aborcji. Najważniejsze jest to, że przez dłuższy czas nie będą widzieć swojego brata-potwora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE