63-letnia Madonna rzuciła kochanka i od razu poszła w tango. 28-letni tancerz już się wyprowadził

i

Autor: INSTAGRAM/madonna Madonna znów jest singielką

63-letnia Madonna rzuciła chłopaka i poszła w tango. 28-letni tancerz już się wyprowadził [ZDJĘCIA]

2022-04-27 10:18

Królowa popu znów do wzięcia? 63-letnia Madonna właśnie została singielką. Po trzech latach związku podjęła decyzję: młodszy od niej o 35 lat tancerz Ahlamalik Williams ma się wyprowadzić. Źródła z otoczenia gwiazdy twierdzą, że Madonna nie opłakiwała końca miłości. Zamiast tego rzuciła się w wir intensywnego życia towarzyskiego. Dlaczego kochankowie się rozstali?

Zaczęli romansować w 2019 roku. Ona, wtedy 60-letnia legenda popu i milionerka, on 25-letni tancerz szybko ogłosili światu, że są razem i że ogromna różnica wieku w niczym im nie przeszkadza. Madonna, znana z upodobania do młodszych partnerów, rozkręciła swojemu kochankowi, Ahlamalikowi Williamsowi, karierę. Jak podaje "The Sun" pomogła mu między innymi zawrzeć lukratywny kontrakt z projektantką mody, Stellą McCartney. Para była ze sobą trzy lata, a gwiazda chętnie pokazywała się z młodym, przystojnym chłopakiem zarówno na ściankach, jak i w mediach społecznościowych. Niestety, miłość właśnie się skończyła. O rozstaniu miała podobno zdecydować Madonna, która poprosiła Wiliamsa, by się wyprowadził. Aby odreagować piosenkarka rzuciła się w wir pracy, zajęła się rodziną, a także zintensyfikowała swoje życie towarzyskie. 

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Hakiel: "Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię". Pierwszy wywiad po rozstaniu z Cichopek

Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury

Osoby z otoczenia Madonny twierdzą, że jej związek rozpadł się, bo zarówno ona, jak i jej partner, poświęcali sobie zbyt mało uwagi. "Ponieważ oboje pracowali nad innymi rzeczami, trudno było utrzymać temperaturę w tym związku" - mówią. Dodają jednak, że para rozstała się w zgodzie. "Wciąż są w dobrych stosunkach i nie ma między nimi żadnych urazów, ale są na różnych etapach swojego życia".

SPRAWDŹ SIĘ! QUIZ. Kultowe polskie seriale z lat 90. Ile z nich pamiętasz? Jesteś ich prawdziwym fanem?

Sonda
Czy Madonna wygląda dobrze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE