63-letnia Madonna rzuciła kochanka i od razu poszła w tango. 28-letni tancerz już się wyprowadził

i

Autor: INSTAGRAM/madonna Madonna znów jest singielką

63-letnia Madonna rzuciła chłopaka i poszła w tango. 28-letni tancerz już się wyprowadził [ZDJĘCIA]

2022-04-27 10:18

Królowa popu znów do wzięcia? 63-letnia Madonna właśnie została singielką. Po trzech latach związku podjęła decyzję: młodszy od niej o 35 lat tancerz Ahlamalik Williams ma się wyprowadzić. Źródła z otoczenia gwiazdy twierdzą, że Madonna nie opłakiwała końca miłości. Zamiast tego rzuciła się w wir intensywnego życia towarzyskiego. Dlaczego kochankowie się rozstali?

Zaczęli romansować w 2019 roku. Ona, wtedy 60-letnia legenda popu i milionerka, on 25-letni tancerz szybko ogłosili światu, że są razem i że ogromna różnica wieku w niczym im nie przeszkadza. Madonna, znana z upodobania do młodszych partnerów, rozkręciła swojemu kochankowi, Ahlamalikowi Williamsowi, karierę. Jak podaje "The Sun" pomogła mu między innymi zawrzeć lukratywny kontrakt z projektantką mody, Stellą McCartney. Para była ze sobą trzy lata, a gwiazda chętnie pokazywała się z młodym, przystojnym chłopakiem zarówno na ściankach, jak i w mediach społecznościowych. Niestety, miłość właśnie się skończyła. O rozstaniu miała podobno zdecydować Madonna, która poprosiła Wiliamsa, by się wyprowadził. Aby odreagować piosenkarka rzuciła się w wir pracy, zajęła się rodziną, a także zintensyfikowała swoje życie towarzyskie. 

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Hakiel: "Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię". Pierwszy wywiad po rozstaniu z Cichopek

Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury

Osoby z otoczenia Madonny twierdzą, że jej związek rozpadł się, bo zarówno ona, jak i jej partner, poświęcali sobie zbyt mało uwagi. "Ponieważ oboje pracowali nad innymi rzeczami, trudno było utrzymać temperaturę w tym związku" - mówią. Dodają jednak, że para rozstała się w zgodzie. "Wciąż są w dobrych stosunkach i nie ma między nimi żadnych urazów, ale są na różnych etapach swojego życia".

SPRAWDŹ SIĘ! QUIZ. Kultowe polskie seriale z lat 90. Ile z nich pamiętasz? Jesteś ich prawdziwym fanem?

Sonda
Czy Madonna wygląda dobrze?