Sharon Stone

i

Autor: AP, Instagram Sharon Stone

Co za poza!

65-letnia Sharon Stone wypina pupę do lustra. "Jestem gotowa na lato"

2023-05-29 17:00

Gwiazda "Nagiego instynktu" po raz kolejny wywołała burzę w sieci. Na swoim koncie na Instagramie zaprezentowała się w wyjątkowo skąpym bikini i pokazała gołą pupę. Fani zachwyceni, a ona pęka z dumy. "Jestem gotowa na lato". Potem 65-latka pokazała się bez makijażu. "Bogini".

Sharon Stone pokazała pupę. "Gotowa na lato"

Sharon Stone to jedna z największych gwiazd Hollywood. Zaczynała karierę jako modelka, a na ekranie po raz pierwszy pojawiła się jako statystka u samego Woody'ego Allena. Zagrała niezliczoną ilość ról, w tym kultowe, jak w "Nagim instynkcie", czy "Kasynie". Zgarnęła sporo nominacji i nagród, a jej nazwisko zna chyba każdy. Dodatkowo jest piekielnie inteligentna - jej IQ wynosi 154. Życie prywatne z kolei jej nie rozpieszczało - każdy jej związek kończył się klęską, ma jednak troje adoptowanych dzieci. 

Sharon Stone w skąpym bikini. "Bogini"

Stone jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie z dużą ochotą dzieli się swoim życiem z prawie czterema milionami obserwatorów. 65-letnia gwiazda zachwyca urodą i nieziemską figurą. Trudno uwierzyć, że to "seniorka". Ostatnio rozgrzała fanów do czerwoności po tym, jak opublikowała swoje zdjęcie w kusym bikini. Stone włożyła na siebie strój w panterkę i zrobiła zdjęcie, na którym widać jej nagą pupę. "Gotowa na lato" - podpisała fotografię. Parę dni później z kolei pokazała się bez grama makijażu. "Bogini", "Kocham Cię", "Naturalna, świeża, normalna", "Chyba nigdy nie byłaś bardziej zmysłowa, królowo!" - piszą jej obserwatorzy. Zgadzacie się?

Sonda
Nalezysz do grona fanów Sharon Stone?
Zgrabna pupa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany