Aaliyah przeczuwała swoją śmierć?! Ujawniono szokujące słowa

2021-08-04 9:00
Aaliyah
Autor: EAST NEWS

Aaliyah (+22 l.) przeczuwała, że zginie w tragicznej katastrofie samolotu! Po latach nowa biografia gwiazdy R&B ujawnia szokujące okoliczności jej ostatnich chwil. Jak się okazuje, Aaliyah przeczuwała nadchodzącą katastrofę i nie chciała wejść na pokład samolotu. Wtedy jej współpracownicy zrobili coś, by ją do tego zmusić. Ta historia wstrząśnie fanami piosenarki!

"Age Ain't Nothing but a Number", "More Than A Woman" - te przeboje powstały już ponad dwadzieścia lat temu, ale do dziś zna je każdy, kto lubi muzykę R&B. Śpiewała je Aaliyah (+22 l.), młoda i niezwykle utalentowana piosenkarka. Miała przed sobą całe życie i z pewnością nagrałaby jeszcze wiele hitów, które podbiłyby świat. Ale zginęła młodą i tragiczną śmiercią w katastrofie małego samolotu, którym wracała do Miami z nagrywania teledysku do piosenki "Rock the Boat". Samolot z ośmioma osobami na pokładzie roztrzaskał się minutę po starcie na Bahamach. Jak się potem okazało, pilot był skrajnie niedoświadczony, a samolot mocno przeciążony. W dodatku w organizmie pilota wykryto kokainę. Teraz ujawniono nowe okoliczności tej tragedii! Te fakty szokują. Co się okazało?

NIE PRZEGAP: Groźny wirus atakuje dzieci, śmiertelność nawet 37 procent!

NIE PRZEGAP: Mąż księżniczki na randce ze swoją byłą?! Dramat sióstr w pałacu

Otóż Aaliyah przeczuwała, że zginie w tragicznej katastrofie samolotu! Po latach od dramatycznych wydarzeń ukazała się nowa biografia gwiazdy R&B - "Baby Girl: Better Known as Aaliyah" autorstwa dziennikarki muzycznej Kathy Iandoli. Iandoli przeprowadziła wywiady z osobami, które widziały start feralnego samolotu. Wśród nich znalazł się 13-letni wówczas Kingsley Russell, który pracował jako tragarz. Jak opowiada, Aaliyah odmówiła wejścia do samolotu. Tak, jakby miała jakieś straszne przeczucie. Ale reguły showbiznesu są brutalne i osoby towarzyszące Aaliyah podały jej pigułkę nasenną, a do samolotu wniesiono gwiazdę nieprzytomną. Maszyna roztraskała się po minucie i wszyscy zginęli.

NIE PRZEGAP: Książę Harry przestanie być księciem?! Powstał już dokument

NIE PRZEGAP: Chorwacja też płonie! Na miejscu są Polacy, ogień blisko lotniska

Taniec, muzyka, śpiew na koronawirusa. Koronaporadnik Adama Federa odc. 14
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE