Agenci graniczni z Arizony udaremnili przemyt 174 funtów marihuany

2018-08-09 23:09
174 funty marihuany w bagażniku granicy
Autor: Policja 174 funty marihuany w bagażniku granicy

Kolejny incydent, który może dać prezydentowi Donaldowi Trumpowi (72 l.) mocny argument przy zabezpieczaniu południowej granicy. Agenci U.S. Border Patrol zatrzymali mężczyznę, który przemycał w bagażniku 174 funty marihuany.

Agenci U.S. Border Patrol zatrzymali do drugiej kontroli imigracyjnej w punkcie na Interstate 19 w Nogales, w stanie Arizona, kierowcę czarnego samochodu. Podczas przeszukiwania pojazdu w bagażniku znaleziono osiem pełnych worków na śmieci. Ale śmieci w nich nie było... Wypełnione były marihuaną. Jak poinformowali przedstawiciele U.S. Border Patrol, w workach znajdowały się 174 funty narkotyków o wartości ponad 86 tysięcy dolarów. Kierowca, 34-letni mieszkaniec Apache Junction, został aresztowany. Nie podano informacji na temat jego statusu imigracyjnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE