Alec Baldwin spłodził SZÓSTE dziecko? TAJEMNICZE niemowlę w rodzinie

2021-03-02 11:00 zw
Córka Baldwina goła się wypina
Autor: archiwum se.pl

Co to za dziecko?! Fani Aleca Baldwina (62 L.) zachodzą w głowę, jak gwiazdor nadąża z płodzeniem takiej ilości potomków. Wziął ślub z Hilarią Baldwin (36 l.) w 2012 roku i od tamtej pory para doczekała się... sześciorga, a może pięciorga dzieci? W dodatku to ostatnie urodziło się sześć miesięcy po przedostatnim. Wszystko to jest co najmniej tak zawikłane jak tłumaczenia Hilarii na temat tego, dlaczego przez 9 lat udawała Hiszpankę! Jedno jest pewne - nowe zdjęcie na Instagramie żony Baldwina wywołało kolejną burzę wokół tej pary.

To chyba cud! Sześć miesięcy temu urodziło się przedostatnie dziecko Alec Baldwina (62 l.), a już na świat przyszło kolejne! Fani gwiazdora Hollywood zachodzą w głowę, jak nadąża on z płodzeniem takiej ilości dzieci i co się za tym kryje. Aktor wziął ślub z Hilarią Baldwin (36 l.) w 2012 roku i od tamtej pory para doczekała się... sześciorga, a może pięciorga dzieci? Jedno jest pewne - nowe zdjęcie na Instagramie żony Baldwina wywołało kolejną burzę wokół tej pary. Widać na nim Hilarię w otoczeniu sześciorga małych dzieci. Najmniejsze, nowo narodzone, to według "Daily Mail" powołującego się na znajomych pary również dziecko Baldwinów. Adopcja, surogatka? Tego jeszcze nie wiadomo.

NIE PRZEGAP: Żona gwiazdora udawała HISZPANKĘ! Hilaria Baldwin zdemaskowana

Pozostałe dzieci to Carmen Gabriela (8 l.), Rafael Thomas (6 l.), Leonardo Angel Charles (5 l.), Romeo Alejandro David (3 l.), Eduardo Pau Lucas (6 mies.). Pojawienie się nowego dziecka zbiegło się w czasie z kompromitującą aferą wokół Hilarii Baldwin. Niedawno wyszło na jaw, że co najmniej od początku związku z Baldwinem konsekwetnie kłamała na temat swojego pochodzenia, udając... Hiszpankę, a tak naprawdę będąc rodowitą Amerykanką z dziada pradziada. Mówiła z udawanym hiszpańskim akcentem, twierdziła, że wychowała się na Majorce i to stamtąd pochodzi jej rodzina. Dopiero kilka dni temu przeprosiła, jednak w mętny sposób, twierdząc, iż "mogła być bardziej precyzyjna" mówiąc o swoich korzeniach. Jeszcze nie wiadomo, czy w tej sytuacji następne dziecko także otrzyma hiszpańskie imię.

NIE PRZEGAP: Grypa Hiszpanka WRÓCI? Naukowcy ostrzegają. Może przeżyć tylko CO TRZECI pacjent

Zarażona koronawirusem, w śpiączce, urodziła dziecko.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze