Ameryka już nie chce Joe Bidena! Miażdżące wyniki sondażu

2022-06-21 5:00
Ameryka już nie chce Joe Bidena! Miażdżące wyniki sondazu
Autor: AP / Evan Vucci Ameryka już nie chce Joe Bidena! Miażdżące wyniki sondazu

Amerykanie nie chcą, żeby Joe Biden (80 l.) ponownie kandydował w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych! Najnowszy sondaż przeprowadzony w USA jest miażdżący dla urzędującej głowy państwa. W dodatku wyniki poparcia dla ponownego kandydowania Joe Bidena porównano z analogicznymi wynikami dotyczącymi Donalda Trumpa. Co się okazało? Wielu może bardzo się zdziwić, a zadowolony nie będzie chyba tak naprawdę żaden z tych polityków.

Joe Biden zdaniem wielu miał być ratunkiem dla Ameryki po pełnej wpadek i skandali prezydenturze Donalda Trumpa. Jednak okazało się, że i on specjalizuje się w gafach, a jego dziwne wypowiedzi regularnie wprawiają Amerykanów w zdumienie. Niedawno Biden ogłosił chociażby, że Korea Północna stoi po stronie USA w sprawie Ukrainy. Powagi nie dodają też urzędującej głowie państwa tajemnicze upadki - a to ze schodów Air Force One, a to z roweru podczas przejażdżki w Delaware. Jakby tego wszystkiego było mało, światło dzienne ujrzał dziennik prowadzony przez córkę Joe Bidena.

Joe Biden traci poparcie. Skandale i inflacja mu zaszkodziły

Ashley Biden pisała w 2019 roku, że jest uzależniona od seksu i spekuluje, czy aby wpływu na ten stan rzeczy nie miał fakt, iż jako dziecko "brała prysznice z tatą (prawdopodobnie niestosowne)"... Najbardziej jednak martwi Amerykanów inflacja. Wszystko to razem nie stwarza najlepszej atmosfery do ewentualnej kampanii wyborczej, tymczasem za dwa lata Stany Zjednoczone czekają następne wybory prezydenckie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin ukrywa swój niski wzrost! Chodzi na obcasach, sadza gości na niskich krzesłach

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokujący pamiętnik córki Bidena! "Niestosowne prysznice z moim tatą"

Sonda
Czy Joe Biden jest dobrym prezydentem?

Joe Biden kontra Donald Trump. Kto wygra wybory w 2024 roku?

Zarówno Joe Biden, jak i Donald Trump są już niemal pewni, że zamierzają w nich startować, jednak nie jest to jeszcze w stu procentach potwierdzone. Co na to wyborcy? Nie są zachwyceni ani jednym, ani drugim politykiem. Wskazują na to wyniki sondażu przeprowadzonego właśnie przez Yahoo! News. Aż 64 proc. Amerykanów nie chce, by Biden ponownie kandydował na prezydenta. 21 proc. sobie tego życzy, 15 proc. nie ma zdania. W przypadku Trumpa aż 55 proc. nie popiera jego ponownego kandydowania, 31 proc.tego chce, 14 proc. nie może się w tej kwestii zdecydować. A gdyby wybory prezydenckie odbyły się dziś, Trump odniósłby zwycięstwo nad swoim rywalem, zdobywając 42 proc. głosów, podczas gdy na Bidena zagłosowałoby 39 proc. wyborców.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kangury w Europie! Szokujące odkrycie we Włoszech

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zełenski ostrzega. "W tym tygodniu wrogie działania Rosji przeciw Europie"

Wałęsizmy, czyli jak dobrze znasz cytaty prezydenta

Pytanie 1 z 16
Nigdy mnie nie złamano i nigdy nie zdradziłem ideałów ani...
Express Biedrzyckiej - Jan Piekło: Biden widzi lepiej i rozsądniej niż europejscy przywódcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE