Angela Merkel w tarapatach! Niemiecka wojna domowa

i

Autor: ap Angela Merkel

Angela Merkel poddana kwarantannie! Miała kontakt z zarażonym lekarzem

2020-03-22 21:28

Niemiecka kanclerz Angela Merkel musiała poddać się kwarantannie po tym, jak miała kontakt z lekarzem, u którego wykryto koronawirusa. Mimo kwarantanny, będzie ona dalej wykonywać swoje obowiązki.

Niemiecka kanclerz Angela Merkel została poddana dwutygodniowej kwarantannie. Stało się to po tym, jak spotkała się z lekarzem, który okazał się być zarażony koronawirusem. Lekarz, który podawał jej zastrzyk, był zakażony koronawirusem, co potwierdził przeprowadzony test.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, kiedy MKOl podejmie decyzję w sprawie igrzysk w Tokio. Podano termin


Kanclerz podda się teraz serii testów na obecność SARS-CoV-2. Podczas domowej kwarantanny ma nadal wypełniać obowiązki kanclerskie. Będzie to robić z domu.

Epidemia koronawirusa, a 77-letni schorowany Wałęsa poszedł do kościoła [ZDJĘCIA]


Rzecznik rządu przekazał, że Angela Merkel w najbliższych dniach przejdzie serię testów na koronawirusa. Władze niemieckie wydały zakaz spotkań więcej niż dwóch osób, w niedzielę, 22 marca, w Niemczech odnotowano 22 364 zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Walka z koronawirusem. Służby postawione w stan najwyższej gotowości [KRONIKA KRYMINALNA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE