Argentyna: Niemowlak przeżył 3 dni z pociskiem w piersi

2010-03-02 10:21

Opatrzność czuwała na życiem tego maleństwa! 7-miesięczna dziewczynka trzy dni leżała wśród zwłok swoich rodziców i 2-letniego braciszka z głęboką raną od wystrzelonej kuli w piersi. To rodzeni rodzice dzieci urządzili w domu makabryczną rzeź w obawie przed globalnym ociepleniem.

Para psychopatów z prowincji Corrientes na północy Argentyny tuż przed maskarą napisała list pożegnalny. 56-letni Francisco Lotero i 23-letnia Miriam Coletti tłumaczyli w nim, że postanowili odejść do wieczności, bo bali się niebezpiecznych dla zdrowia ich rodziny skutków globalnego ocieplenia.

Zobacz ZDJĘCIA: Urodziła się z sercem na brzuszku

Mordercy najpierw zastrzelili 2-letniego Francisca. Wycelowali w plecy synka i nacisnęli spust. Malec nawet nie przeczuwał, że przyjdzie mu wykrwawić się na śmierć w winy ukochanej mamusi i tatusia. Później Lotero przystawił lufę pistoletu do małego ciałka córeczki.

Wyrodni rodzice nawet nie podejrzewali, że dziewczynka mogła przeżyć strzał oddany z tak bliskiej odległości. Byli przekonani, że jej serduszko już nie bije gdy sami odebrali sobie życie. Maleństwo jednak nie umarło. Kula utkwiła w takim miejscu, że nie uszkodziła żadnych narządów. 7-miesięczne niemowlę leżało w domu z trupami najbliższych 3 dni. Dopiero wtedy sąsiedzi odkryli masakrę.

Zakrwawione, na wpół żywe dziecko uratowali lekarze ze szpitala w miejscowości Goya.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE