Awantura gwiazdorów o nos modelki! Przestali się do siebie odzywac

i

Autor: Shutterstock; AP/Evan Agostini Awantura gwiazdorów o nos modelki! Przestali się do siebie odzywac

Kłótnia na salonach

Awantura gwiazdorów o NOS modelki! Przestali się do siebie odzywać

2022-10-10 11:35

Wielka bitwa dwóch gwiazdorów muzyki! A wszystko przez nos modelki. Jak informuje amerykański portal TMZ, Justin Bieber wojuje z Kanye Westem, który jeszcze niedawno należał do kręgu jego bliskich przyjaciół. A wszystko przez jedną uwagę o nosie żony Biebera, modelki Hailey Bieber!

Wielka awantura na salonach o nos modelki! Justin Bieber i Kanye West starli się w boju

Kanye West i Justin Bieber jeszcze niedawno byli przyjaciółmi na dobre i na złe. Młodszy piosenkarz cierpliwie i wyrozumiale znosił wyskoki starszego, tłumacząc je sobie przeżyciami Kanye związanymi z rozwodem z Kim Kardashian, walką o ich wspólne dzieci oraz zaburzeniami psychicznymi rapera. Ale teraz Kanye West w końcu przekroczył wszelkie granice! Jak informuje amerykański portal TMZ, Justin Bieber wojuje teraz z Kanye Westem, który jeszcze niedawno należał do kręgu jego bliskich przyjaciół. A wszystko przez jedną uwagę o nosie żony Biebera, modelki Hailey Bieber! Zaczęło się od innej burzy, tej wokół koszulki z napisem "White lives matter" noszonej przez Westa. Koszulki te były oczywistą aluzją do otoczonego licznymi kontrowersjami ruchu Black Lives Matter, w USA odbierano je często jako kpinę czy nawet rasizm, choć przecież sam Kanye jest czarnoskóry.

Kanye West w koszulce "White lives matter". Reakcja żony Justina Biebera sprawiła, że raper wpadł w szał

"Obraźliwymi i agresywnymi" nazwała napisy na ubiorze rapera także redaktorka Vogue Gabriella Karefa-Johnson, a Hailey Bieber, żona Justina Biebera, gorąco poparła ją w mediach społecznościowych. Kanye wtedy wybuchł! "Zabierz swoją dziewczynę Justin, zanim się zdenerwuję! Miałes być moim przyjacielem, tak?!" - zaczął swoją tyradę. Potem przypuścił wielki atak na modelkę, pisząc m.in., że Hailey Bieber przeszła operację plastyczną nosa. Modelka za to twierdzi, że jest nos to dzieło samej natury! Awantura doprowadziła do ostatecznego zerwania wielkiej przyjaźni dwóch gwiazdorów.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto przeszedł operację plastyczną?

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...
Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany