Księżniczka Eugenia

i

Autor: East News Księżniczka Eugenia

Rodzina królewska

Będzie nowe royal baby! Brytyjska księżniczka oficjalnie potwierdza

2023-01-25 9:30

To już oficjalne! W brytyjskiej rodzinie królewskiej już latem 2023 roku pojawi się kolejne royal baby. Księżniczka, która spodziewa się swojego drugiego potomka, potwierdziła radosne wieści na swoim koncie na Instagramie. Kto urodzi kolejnego prawnuka królowej Elżbiety II? Teraz wszystko jest już jasne!

Nowe dziecko w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Księżniczka Eugenia potwierdza ciążę. Urodzi dziewczynkę?

"Jesteśmy tak podekscytowani, mogąc podzielić się informacją, że latem ktoś nowy pojawi się w naszej rodzinie" - tak napisała księżniczka Eugenia na swoim koncie na Instagramie. Zamieściła też zdjęcie, na którym jej syn August całuje ją w brzuch. To już zatem oficjalne! W brytyjskiej rodzinie królewskiej już latem 2023 roku pojawi się kolejne royal baby, a urodzi je nie księżna Kate, a księżniczka Eugenia, córka upadłego księcia Andrzeja i jego byłej żony Sary Ferguson, a zarazem wnuczka królowej Elżbiety II i bratanica aktualnego króla Karola III. "Księżniczka Eugenia i pan Jack Brooksbank mają przyjemność ogłosić, że spodziewają się swojego drugiego dziecka tego lata. Rodzina jest zachwycona, a August bardzo cieszy się na myśl o byciu starszym bratem" - ogłosił w osobnym oświadczeniu Pałac Buckingham.

Księżniczka Eugenia wywołała falę plotek. Pojawiła się wyraźnie zaokrąglona, kładła rękę na brzuchu

Plotki o tym, że księżniczka Eugenia jest w drugiej ciąży, krążyły od paru tygodni i również o ich pisaliśmy. Plotki podgrzało ostatnie pojawienie się Eugenii z mężem Jackiem Brooksbankiem w Londynie. Ubrana w luźny płaszcz Eugenia wydała się zaokrąglona i raz po raz kładła rękę na brzuchu... "W kuluarach wszyscy o tym mówią. Syn August jest w ich oczach idealny i mają nadzieję jak najszybciej dać mu małą siostrzyczkę" - zdradzało "New Idea" tajemnicze źródło zbliżone do rodziny królewskiej. W 2018 Eugenia poślubiła Jacka Brooksbanka, z którym ma jednego syna, Augusta Filipa Hawke'a Brooksbanka urodzonego dwa lata temu w Londynie. Według "New Idea" teraz Jej Królewska Wysokość Księżniczka Yorku urodzi córkę!

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co napisał Książę Harry?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki