Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

2021-06-21 8:00
Książę Albert, Charlene Wittstock
Autor: archiwum se.pl Książę Albert, Charlene Wittstock

Skandal w księstwie Monako nabiera rumieńców! Księżniczka Charlene nadal przebywa w Republice Południowej Afryki i ani myśli wracać do pałacu. W Monako zostali książę Albert i 6-letnie bliźniaki, dzieci Charlene i władcy Monako. Dwa tygodnie temu wspólnie polecieli do Afryki, by odwiedzić zbuntowaną księżniczkę, ale najwyraźniej nic nie wskórali, bo wrócili sami... A wszystko to dziwnym trafem wydarzyło się tuż po ujawnieniu seks skandalu z udziałem księcia Alberta i jego nowym nieślubnym dzieckiem. Księżniczka Charlene od stycznia nie pokazała się z rodziną, w Afryce przebywa od marca.

Księżniczka Charlene i władca Monako wezmą rozwód?! Skandal w europejskim księstwie wisi na włosku, a plotkom na salonach nie ma końca. Chyba jeszcze nie zdarzyło się w dziejach rodzin królewskich i książęcych, by żona władcy uciekła do Afryki i odmawiała powrotu, a do tego ogoliła niemal całą głowę na łyso. Tak jednak właśnie stało się w przypadku księżniczki Charlene. Od stycznia nie była fotografowana z rodziną i jeszcze przebywając w Monako, ogoliła pół głowy. W marcu wyjechała do Republiki Południowej Afryki, gdzie oficjalnie dogląda swojej fundacji charytatywnej chroniącej nosorożce przed wyginięciem. Jednak doglądanie przeciąga się i chociaż minęły już trzy miesiące od wyjazdu księżniczki Charlene, to ona nie zamierza wracać! W Monako zostali książę Albert i 6-letnie bliźniaki, dzieci Charlene i władcy Monako. Teraz Albert pokazał się kolejny raz sam z dziećmi na imprezie HSBC World Rugby Sevens Series.

NIE PRZEGAP: Meghan Markle dała to w prezencie księciu Harry'emu! Nie zgadniesz co to było

Dwa tygodnie temu wspólnie polecieli do Afryki, by odwiedzić zbuntowaną księżniczkę, ale najwyraźniej nic nie wskórali, bo wrócili sami... W dodatku teraz księżna Monako ma jeszcze bardziej wygoloną głowę, z obu stron u dołu. Oficjalnie powrót do Monako uniemożliwiwa tajemnicza "infekcja nosa, uszu i gardła". Tymczasem Charlene bynajmniej nie wygląda na chorą. Pozuje do zdjęć z nosorożcami, a o pałacu jak gdyby zapomniała... A ucieczka do Afryki zbiegła się w czasie z oskarżeniami wobec Alberta. Pewna kobieta twierdzi, że urodziła jego córkę, kiedy książę był już partnerem Charlene. Już podczas ślubu, który miał miejsce 10 lat temu księżniczka Charlene płakała i słyszało się plotki, że o mało nie uciekła sprzed ołtarza.

NIE PRZEGAP: Dzieci z domu dziecka spłonęły żywcem w busie. Potworny krzyk bólu na drodze numer 65

NIE PRZEGAP: Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Internauci zauważyli znak

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze