Britney Spears romansuje z gosposiem! Gwiazda w wielkim niebezpieczeństwie?

i

Autor: Chris Pizzello/Invision/AP; Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Straszne doniesienia!

Britney Spears romansuje z gosposiem! Gwiazda w wielkim niebezpieczeństwie?

2024-02-22 13:20

Britney Spears (43 l.) romansuje z kryminalistą dorabiającym jako gosposia i marzy o wspólnej przyszłości! US Weekly dotarł do pracowników piosenkarki, którzy są wstrząśnięci jej nowym związkiem. Zresztą nie jest on wcale taki nowy - prawdopodobnie to właśnie pracujący w rezydencji gwiazdy Paul Richard Soliz (37 l.) był powodem, dla którego ostatecznie rozpadło się małżeństwo Britney. Sprawy zaszły już bardzo daleko...

Britney Spears zakochana po uszy w swoim młodszym gosposiu! Kryminalna przeszłość 37-latka nie przeszkadza piosenkarce

Życie miłosne Britney Spears to prawdziwy diabelski młyn! Gwiazda latem rozstała się z trzecim mężem Samem Ashgarim (29 l.), a teraz wróciła do pana gosposia, z którym przyłapał ją podobno mąż! Przypomnijmy - wszystko zaczęło się latem ubiegłego roku. Mąż Britney potwierdził wtedy plotki o rozstaniu z żoną i rozwodzie. Według relacji trenera fitness przytaczanych w TMZ gwiazda od dawna go biła, Sam Ashgari miał też złapać żonę na zdradzie i sfilmować ją w "kompromitującej sytuacji" z jednym z pracowników ich rezydencji. Był co najmniej jeden pracownik, którego Britney zatrudniała bynajmniej nie tylko do pielęgnowania trawnika i napraw domowych. Ashgari dawno się wyprowadził, a Britney zachwalała w sieci życie singielki i raz po raz rozbierała się do naga na oczach internautów. W końcu temperament piosenkarki sprawił, że nie mogła już dłużej wytrzymać z dala od mężczyzn. Niestety, postanowiła wrócić do pana gosposia. Czemu niestety? Bo jak ujawniają właśnie amerykańskie media, Paul Richard Soliz (37 l.) ma kryminalną przeszłość i kilka wyroków, w tym za nielegalne posiadanie broni.

"Jej zespół wierzy, że w pewnym momencie będzie czegoś od niej chciał lub skrzywdzi ją"

To podobno nie przeszkadza zakochanej coraz bardziej gwieździe. Jak ujawnia US Weekly, Britney i Paul spędzają razem po kilka nocy w tygodniu, ale piosenkarka chce więcej i więcej. Źródło US Weekly stwierdziło: "Nie podoba jej się, gdy on odchodzi. Britney czuje, że zasługuje na więcej uwagi". Sytuacja budzi zaniepokojenie zespołu gwiazdy. "Jej asystenci nie chcą [Paula] w pobliżu; dali to jasno do zrozumienia od pierwszego dnia. Ona jest z natury miła i hojna, ale on niczego nie chce. Naprawdę troszczy się o nią jako o osobę. [Ale] jej zespół menadżerski prawdopodobnie myśli, że chce zrobić coś podejrzanego. Jej zespół wierzy, że w pewnym momencie będzie czegoś od niej chciał lub skrzywdzi ją".

Rozwód Britney Spears. Będzie wojna o 70 milionów dolarów mimo intercyzy. Sam Ashgari chce ją podważyć

Sam Ashgari zamierza według TMZ podważyć zapisy w intercyzie, jaką podpisał przed ślubem w 2022 roku i chce dostać część około 70-milionowej fortuny żony. Od miesięcy nie mieszka w domu. Powodem rozstania ma być nie tylko plotka o zdradzie, ale i dziwne zachowanie Britney, która wielokrotnie wrzucała do sieci swoje nagie zdjęcia i zmieniła imię na River Red, co wywołało liczne spekulacje na temat jej zdrowia psychicznego. Sam Ashgari i Britney Spears wzięli ślub w czerwcu 2022 roku, 14 miesięcy temu, po sześciu latach związku. Pierwszym mężem gwiazdy był znajomy z dzieciństwa Jason Alexander. Ich małżeństwo zawarte w Las Vegas przetrwało... 55 godzin. Drugim mężem był raper Kevin Federline (2004-2007), Britney ma z nim dwóch nastoletnich synów.

Sonda
Pamiętasz początki Britney Spears?

QUIZ. Czy znasz piosenki z czołówek polskich seriali? 10/10 dla prawdziwych fanatyków!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. "Życie, życie jest..."
Dom Britney Spears wystawiony na sprzedaż! Ojciec oddał go za bezcen

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki