Brutalny gwałt na studentce w barze w centrum Berlina

2018-02-28 19:20

W barze mieszczącym się na placu Poczdamskim (centrum Berlina) na 18-letnią studentkę z Wielkiej Brytanii napadło dwóch mężczyzn. Brutalnie pobili oni swoją ofiarę i ją zgwałcili. Do dramatu doszło na zorganizowanej przez uczelnię wycieczce.

Studentka z niewyjaśnionych powodów została sama w barze z sziszą (wcześniej towarzyszyli jej znajomi). To wtedy dwóch mężczyzn ją napadło. Brutalnie pobili oni ofiarę, a następnie zamknęli ją w jednym z pokojów w barze. Została również zgwałcona. Jak podaje thesun.co.uk, nie udało się ustalić co było przyczyną napaści.

Pobita nastolatka trafiła na obserwację do szpitala. Po dwóch dniach do Berlina przylecieli jej rodzice i zabrali dziewczynę do domu. Sprawę gwałtu zgłoszono na brytyjską i niemiecką policję. Śledczy z Berlina nie chcą komentować zajścia.

W wycieczce brało udział ponad 100 studentów. Jeden z nich w rozmowie z "The Sun" miał stwierdzić: - Wszyscy jesteśmy w szoku. Mamy nadzieję, że niemiecka policja złapie te bestie.

 

 

Zobacz także: BESTIE! Zgwałcili 28-latkę, podpalili po czym... zrobili sobie zdjęcie na tle płomieni!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze