Była partnerka wbija szpilę Elonowi Muskowi! Szczere słowa Grimes

2021-12-06 14:15
Elon Musk
Autor: AP Elon Musk

Rozstanie najbogatszego człowieka świata ze sławną piosenkarką chyba jednak nie będzie pokojowe! W swojej najnowszej piosence "Player of Games" Grimes śpiewa o nieudanym związku z kimś, kto gra w gry i lata w kosmos. Przypadek? Chyba nikt tak nie sądzi! Była partnerka i matka dziecka Elona Muska wyśpiewała wszystko! Czy miliarder skomentuje tekst tej piosenki?

"Jesteśmy na wpół w separacji, ale kochamy się i często się widujemy" - tak parę miesięcy temu mówił Elon Musk o rozstaniu z Grimes. "Skolonizuję jeden z księżyców Jowisza, Europę, ale niezależnie od Elona, chcę założyć lesbijską komunę w kosmosie" - dowcipkowała wtedy piosenkarka, nawiązując do kontraktu zawartego przez SpaceX, firmę Muska, z NASA. Wydawało się, że rozstanie najbogatszego człowieka świata ze sławną piosenkarką i matką jego najmłodszego syna będzie pokojowe i że odbyło się z klasą, bez złych emocji. Teraz jednak okazuje się, że chyba między nimi są jakieś niewyrównane rachunki! Bo czy inaczej Grimes zdecydowałaby się na napisanie takie piosenki, jak jej najnowszy utwór "Player of Games"? Grimes śpiewa w nim o nieudanym związku z kimś, kto gra w gry i lata w kosmos. Przypadek? Chyba nikt tak nie sądzi!

NIE PRZEGAP: Wzięła udawany ślub i pokazała go w internecie. Nie zgadniesz, po co!

NIE PRZEGAP: Seks sekta zabiła blondynkę i pocięła ją na 14 części! Pili krew, by zdobyć moc

Sonda
Czy zdarza ci się publicznie krytykować byłych partnerów?

"Zakochałam się w najważniejszym graczu, ale on zawsze będzie bardziej kochał grę niż mnie. Odpłyń w zimną otchłań kosmosu, nawet miłość nie potrafi zatrzymać cię w miejscu" - głosi tekst piosenki. Najwyraźniej liryczny adresat ma wiele wspólnego z Elonem Muskiem... Miliarder i Grimes zaczęli spotykać się w 2018 roku. W maju 2020 roku przyszło na świat ich dziecko, które nazwali X AE A-12. W skrócie nazywają je "X". Elon Musk według danych Bloomberga ma obecnie 269 miliardów dolarów. Na drugim miejscu zestawienia Bloomberga znajduje się Jeff Bezos ze 195 miliardami, a na trzecim Bernard Arnault ze 161 miliardami dolarów.

NIE PRZEGAP: Dramat w rodzinie królewskiej! Śmierć blisko królowej Elżbiety II

NIE PRZEGAP: Książę William miał romans ze znaną piosenkarką?! Skandal w rodzinie królewskiej

Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE