Królowa Elżbieta

i

Autor: AP Królowa Elżbieta

Dramat w rodzinie królewskiej! Śmierć blisko królowej Elżbiety II

2021-12-06 8:00

To naprawdę dramatyczny rok dla królowej Elżbiety II! Brytyjska monarchini musiała zmierzyć się z ogromem skandali i straciła męża Filipa, zaś teraz śmierć znowu pojawiła się w bliskim sąsiedztwie królowej Elżbiety II. To prawdziwy cios dla brytyjskiej władczyni. Odszedł od niej ktoś, kto był zawsze blisko i bez kogo Elżbieta II nie wyobrażała sobie życia!

Królowa Elżbieta II musi mierzyć się z kolejnym dramatem! Śmierć zabrała kogoś z bardzo bliskiego otoczenia brytyjskiej monarchini. W wieku aż 101 lat zmarła najstarsza i najwierniejsza służąca Elżbiety II. Jak potwierdził Pałac Buckingham, nie żyje Ann Fortune FitzRoy (+101 l.), księżna Grafton i niezwykle ważna osoba w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Ann Fortune FitzRoy pełniła funkcję zwaną "Mistress of the Robes", co oznacza, że była kimś w rodzaju głównej i najbardziej zaufanej garderobianej, odpowiedzialną za ceremonialne szaty i królewską biżuterię Elżbiety II. Księżna Grafton zaczęła pracować w pałacu w roku koronacji królowej i wiernie służyła jej przez niemal 70 lat! Towarzyszyła jej w niezliczonych oficjalnych okazjach, zawsze w cieniu, lecz zawsze niezbędna. To ona upinała bezcenne szaty na ramionach królowej i dbała o to, by klejnoty Elżbiety II były zawsze bezpieczne i perfekcyjnie dobrane do okazji.

NIE PRZEGAP: Książę William miał romans ze znaną piosenkarką?! Skandal w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: Książę jest poważnie chory?! Sensacja w rodzinie królewskiej

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?

Przy tym była bliską przyjaciółką i powiernicą królowej. Wierna garderobiana uczyniła nawet monarchinię matką chrzestną swojej drugiej córki, urodzonej jeszcze w 1954 roku. To nie pierwszy dramat, z jakim mierzy się w tym roku królowa. W kwietniu straciła męża Filipa, ostatnio zapadła na zdrowiu i musiała odwołać wiele oficjalnych wizyt, do tego doszły niezliczone skandale w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

NIE PRZEGAP: Rosja chce zająć dwie trzecie Ukrainy?! Niemcy ostrzegają

NIE PRZEGAP: Przywódczyni sekty nie żyje! Zabił ją własny eliksir uzdrawiający

Książę Filip nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE