Rosja chce zająć dwie trzecie Ukrainy?! Niemcy ostrzegają

2021-12-06 6:45
Władimir Putin
Autor: AP Władimir Putin

Rosja zaatakuje niedługo Ukrainę i zajmie nie tylko jej wschodnią część, ale aż dwie trzecie terytorium?! Takie bardzo niepokojące informacje publikuje niemiecki dziennik "Bild", powołując się na informacje przechwycone przez wywiad. Wiadomo, kiedy miałby nastąpić atak. Jeśli plany dojdą do skutku, wojna wybuchnie niebawem.

Czy wybuchnie niebawem otwarta wojna Rosji z Ukrainą? Według niemieckiego dziennika "Bild" taka opcja jest bardzo poważnie rozważana na Kremlu. Mało tego, zakłada ona zajęcie aż dwóch trzecich terytorium Ukrainy! "Od kilku dni Kreml straszy, że wojna z Ukrainą jest nieunikniona, jeśli jej rząd nie porzuci rzekomych planów odbicia okupowanego przez Rosję Donbasu i przyłączonego do Rosji Krymu. NATO musiałoby również "zagwarantować", że Ukraina nigdy nie stanie się członkiem sojuszu. I musi wycofać broń, która rzekomo jest na Ukrainie, by zapobiec wojnie w tym regionie" - pisze "Bild". "Amerykańska agencja wywiadu zagranicznego CIA przechwyciła je z rosyjskich komunikatów wojskowych, najpierw poinformowała własny rząd, który w listopadzie poinformował NATO" - dodaje. Co zakłada wojenny plan Władimira Putina? Atak miałby nastąpić pod koniec stycznia lub na początku lutego 2022 roku. Najpierw ma zostać zaatakowana południowa część Ukrainy, by odciąć dostawy dla Ukrainy. Potem Rosja ma ruszyć na Dniepr i Połtawę, a potem posunąć się nawet do Kijowa.

NIE PRZEGAP: Jeden kraj wskazany jako największe zagrożenie! Nie chodzi o Rosję

NIE PRZEGAP: Pedofil umówił Trumpa z 14-latką?! Szokujące słowa w sądzie

Sonda
Czy Rosja jest zagrożeniem dla Polski?

"W wyniku takiego scenariusza, którego plany Kreml najwyraźniej już opracował i o których wiedzą zachodnie agencje wywiadowcze, Rosja zajęłaby około dwóch trzecich obecnego terytorium Ukrainy" - pisze "Bild". Podobno to wszystko to na razie tylko jeden z możliwych scenariuszy, jednak według niemieckiego dziennika Putin skłania się raczej ku realizacji tego planu, niż ku jego porzuceniu. Wojna mogłaby zostać przerwana na którymś z etapów, w razie gdyby Zachód i Ukraina zachowałby się w kwestii Donbasu w sposób, który zadowoliłby Rosję.

NIE PRZEGAP: Chińczycy dawali diamenty i miliony synowi prezydenta! Skandal w Białym Domu

NIE PRZEGAP: Książę Karol POZYWA za słowa o rasizmie?! Wojna w rodzinie królewskiej!

Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE