śmierć pilota w trakcie ceremonii ujawnienia płci dziecka

i

Autor: Twitter

koszmarna śmierć

Chcieli z przytupem oznajmić płeć swojego dziecka najbliższym. Impreza zakończyła się tragedią

2023-09-04 13:32

W XXI wieku coraz popularniejszą modą staje się organizowanie imprez dla rodziny i najbliższych, w trakcie której ujawnia się, jakiej płci będzie dziecko organizatorów. Na takową zdecydowała się para z Meksyku, która zdecydowanie wybiła się ponad schemat przebijania balonu, lecz chciała to zrobić ze zdecydowanie większym przytupem. Niestety, zatrudniony przez nich pilot pokazowego lotu stracił przez to życie! W sieci pojawiło się już przerażające nagranie pokazujące to tragiczne zdarzenie.

Koszmarna tragedia w hacjendzie "La Laguna" w meksykańskim mieście San Pedro, gdzie  zorganizowano ceremonię ujawnienie płci dziecka. Szczęśliwi przyszli rodzice postanowili zainwestować większe pieniądze i zaskoczyć gości w mocno niekonwencjonalny sposób. Jakiś? Otóż płeć dziecka miał oznajmić pilot samolotu, który miał przelecieć nad parą  i rozpylić dym (gdzie jego kolor miał oznaczać czy para doczeka się chłopca, czy dziewczynki). Niestety, taka forma informacji doprowadziła do tragedii...

Zobacz: Policjant śmiertelnie postrzelił 21-latkę w ciąży! Jest nagranie z interwencji!

Na nagraniu opublikowanym na Twitterze widać szczęśliwą parę stojącą przed podświetlanym napisem "Oh Baby". Wokół zgromadzili się członkowie rodziny oraz przyjaciele. W pewnym momencie na niebie pokazuje się samolot kaskaderski Piper PA-25-235 Pawnee. Po chwili pilot przeleciał bardzo nisko nad uczestnikami wydarzenia i rozpylił czerwono-różowy dym (co oznaczało, że para spodziewa się dziewczynki). Podczas, gdy na ziemi goście z entuzjazmem wystrzeliwali konfetti, lewe skrzydło samolotu złamało się, co zakłóciło trajektorię lotu. Maszyna została gwałtownie poderwana do góry, ale runęła na ziemię tuż obok miejsca wydarzenia!

Pilot, zidentyfikowany jako 32-letni Luis Angel, został wyciągnięty z wraku samolotu. Jego obrażenia okazały się być jednak zbyt duże, i mężczyzna zmarł jednak po przewiezieniu do szpitala.

Sprawdź ponadto: Nie posłuchał ratowników i zginął, zjeżdżając z basenowej zjeżdżalni. Wstrząsające wideo!

Co budzi poruszenie w mediach społecznościowych, nagranie sugeruje, że uczestnicy imprezy nie zauważyli wypadku, ponieważ nie widać na nim nikogo, kto pospieszyłby pilotowi z pomocą. - Uczestnicy wydarzenia wydają się być całkowicie nieświadomi przerażających wydarzeń rozgrywających się na niebie - czytamy w "New York Post".

Sonda
Boisz się latać samolotem?
Chrcynno — katastrofa samolotu. Maszyna wbiła się w hangar
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany