Córka Baldwina zabrała głos po tym, gdy ten postrzelił kobietę. Treść wiadomości szokuje

2021-10-29 22:18

Amerykański aktor Alec Baldwin (63 l.) pracował na planie filmu "Rust", który jest westernem. 21 października doszło tam do śmiertelnego postrzelenia 42-letniej kobiety. Druga osoba została ranna. Córka aktora Ireland Baldwin zdecydowała się zabrać głos po tym wstrząsającym wydarzeniu. Treść wiadomości jaką otrzymała może zszokować każdego.

Alec Baldwin pracował teraz na planie westernu pt. "Rust", który kręcony był w Bonanza Creek Ranch w Santa Fe (Nowy Meksyk, USA). Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Śmiertelną ofiarą okazała się 42-letnia Hayna Hutchins, była szefową zdjęć. Zmarła z powodu odniesionych obrażeń, po przetransportowaniu do szpitala University of New Mexico. Druga ofiara to 48-letni mężczyzna Joel Souza, który został ranny. Przebywa na oddziale ratunkowym w szpitalu Christusa St. Vincenta. Jak informuje PAP, lokalne media podały, że aktor był widziany we łzach przed biurem szeryfa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że gwiazdor nie był świadomy rodzaju amunicji w broni, która była rekwizytem na planie. Policja prowadzi śledztwo, a plan zdjęciowy został wstrzymany. Według "Deadline" ktoś z ekipy odbezpieczył broń podczas próby, nie wiedząc, że były w niej pociski.

Alec Baldwin to amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Wystąpił w takich produkcjach jak: "Sok z żuka" (Beetle Juice) - komedia Tima Burtona, "Pracująca dziewczyna" (Working Girl) - melodramat Mike Nicholsa. W 1995 r. wcielił się w postać Stanleya Kowalskiego w telewizyjnej wersji sztuki Tennessee Williamsa "Tramwaj zwany pożądaniem". Rola ta okazała się jego wielkim sukcesem. Aktor otrzymał za nią nominację do nagrody Emmy i Złotego Globu.

Ireland Baldwin jest córką Aleka Baldwina i Kim Basinger - w związku z wypadkiem na planie filmu "Rust" także ona jest adresatką licznych wiadomości o śmierci Halyny Hutchins. Zdecydowała się opublikować jedną z nich. - Wśród najbardziej odrażających i pełnych gróźb komentarzy, emaili, smsów, nagrań głosowych, ten piękny wpis jest jedyny - napisała.

Treść wiadomości jaką otrzymała Ireland zdumiewa.

- Jakiś milion lat temu pracowałam w firmie produkcyjnej w Toronto, która pracowała przy "Thomasie i magicznej kolejce". W czasie pracy miałam okazję spisywać najbardziej szalone i wymyśle ridery dla różnych sław, ale tak nie było w przypadku twojego taty. On chciał mieć tylko pewność, że w jego pokoju hotelowym będzie mleko i płatki śniadaniowe, kiedy będzie odwiedzać go córka. To wszystko. To był cały rider. Zapamiętam to na zawsze - napisała do Ireland jedna z komentujących.

Wypadek na planie Dance Dance Dance. Oliwia Górniak ucierpiała
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE