Warszawa. Makabryczny wypadek na strzelnicy. Nie żyje mężczyzna

2021-09-21 18:34
Policja
Autor: Policja Monika wciąż nie daje znaku życia. Przeraźliwy apel syna. "Mamo wróć!"

Do przerażającego wypadku doszło we wtorek na Bielanach. Na strzelnicy przy ul. Marymonckiej zginął mężczyzna. Na pobliskim stadionie Hutnika lądował śmigłowiec LPR. Mimo reanimacji, życia mężczyzny nie udało się jednak uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

We wtorek, 21 września, po godz. 13 doszło do przerażającego zdarzenia na Bielanach. Na strzelnicy ZKS przy ul. Marymonckiej zginął mężczyzna. Informację potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Policja nie udziela szczegółowych informacji o tym zdarzeniu. Śledztwo wszczęła prokuratura - dodała policjanta.

NIE PRZEGAP: Restauracja tylko dla zaszczepionych? Pierwsza powstanie w Warszawie

W akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na pobliskim stadionie Hutnika. Mimo podjęcia przez ratowników szybkiej reanimacji, życia postrzelonego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon. Policja pod nadzorem prokuratora ustala przyczyny i okoliczności tego wstrząsającego zdarzenia.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Super Raport 21.09 (Goście: Jarosław Gowin - Porozumienie, Krzysztof Bosak - Konfederacja) Sedno Sprawy: Marcin Kierwiński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE