Córka mojej matki, która nie jest moją siostrą - nie uwierzysz, że ta weselna historia zdarzyła się naprawdę

2021-04-07 20:09 ej
Obrączki ślubne
Autor: TBIT / CC0 / pixabay.com

Chińska para przysięgała sobie wierność lub też inne istotne w Chinach wartości, gdy niespodziewanie zwyczajny ślub i wesele, które po nim nastąpiło zamieniły się w farsę, do której scenariusz o dziwo napisało życie, a nie scenarzysta brazylijskiej telenoweli. Matka pana młodego rozpoznała w jego ukochanej swoją zaginioną przed laty córkę!

III wojna światowa wybuchnie przez koronawirusa? Chiny straciły cierpliwość!

Kim Dzong Un zaatakuje z ŁODZI PODWODNEJ? Tajemnicze ruchy dyktatora

W Suzhou w prowincji Jiangsu w Chinach trwała uroczysta ceremonia zaślubin młodej pary. Gdy panna młoda wkładała swoje złożone dłonie w ręce pana młodego, rozległ się krzyk świeżo pieczonej teściowej. Po charakterystycznym znamieniu na dłoni panny młodej kobieta rozpoznała swoją zaginioną przed laty córkę. Obie panie, teściowa – matka i synowa – córka padły sobie w ramiona. Płakały, ściskały się i dalej płakały, a mocno skonsternowani goście i zbity z tropu pan młody czekali aż któraś z nich uspokoi się i wyjaśni o co chodzi.

Niespodziewane odnalezienie zaginionej przed laty córki matki pana młodego, a zatem jego siostry, było tyleż radosne, co niepokojące. Niezbadane ścieżki losu sprawiły, że spośród milionów podobnych do siebie kobiet żyjących w Chinach, młody mężczyzna wybrał sobie na żonę swoją zaginioną siostrę. Z kolei panna młoda, mając w Chinach naprawdę duży wybór panów młodych, postawiła na braterstwo w swoim związku.

Jak brat z siostrą

Kiedy opadły emocje związane z przypadkowym odnalezieniem zaginionej córki, zaczęto coraz głośniej sugerować, że w tej sytuacji ślub trzeba będzie unieważnić, a młoda para będzie żyć jak brat z siostrą. Okazało się jednak, że to nie jedyna niespodzianka niebywałych zaślubin. Matka wyjaśniła wszystkim zainteresowanym, że pan młody nie jest jej biologicznym dzieckiem. Został adoptowany, więc jako niespokrewniony ze swoją przyrodnią siostrą, będzie mógł zakończyć ślub weselem.Panna młoda po ochłonięciu wygłosiła oświadczenie, że uważa odnalezienie matki za wydarzenie szczęśliwsze od własnego ślubu. Jedni wiwatowali, inni milczeli, jeszcze inni nie wiedzieli, czy śmiać się, czy płakać.Na koniec ciekawostka. Gdyby do podobnego wydarzenia doszło w Polsce, trzeba by unieważnić małżeństwo przybranego rodzeństwa, z daleka zalatującego kazirodztwem.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze