Córka Trumpa wychodzi za mąż za MŁODSZEGO!

2021-01-21 12:00 zw
Córka Trumpa w prześwitującej bluzce. Pokazała za dużo? Tiffany Trump
Autor: EAST NEWS Tiffany Trump ma 24 lata

Tiffany Trump (27 l.) ogłosiła zaręczyny! Wybrankiem córki Donalda Trumpa (75 l.) jest młodszy od niej mężczyzna - biznesmen Michael Boulos (23 l.). Kim jest wybranek Tiffany Trump? Jak zarobił fortunę w tak młodym wieku?

Zawsze w cieniu przyrodniej siostry Ivanki Trump (40 l.), na uboczu, bez politycznych ambicji. Tiffany Trump (27 l.), córka Donalda Trumpa i jego drugiej żony Marli Maples, wreszcie doczekała się swoich pięć minut! Na swoim Instagramie uroczyście ogłosiła, ze zaręczyła się. Jej wybranka niektóre media nazywają złośliwie "toyboyem", a jest to określenie na partnera młodszego od partnerki.

NIE PRZEGAP: Putin MORSUJE! Pokazał klatę i przeżegnał się

Jednak ten "toyboy" jak na swoje 23 lata wiele osiągnął. Kim jest Michael Boulos (23 l.)? Spotyka się z Tiffany od 2018 roku. Ma korzenie francuskie, urodził sie w Libanie, a wychował w Nigerii, gdzie jego rodzina prowadzi interesy warte wiele milionów dolarów i mimo młodego wieku już teraz jest dyrektorem zarządzającym w Boulos Enterprises, który handluje między innymi motorami. Tiffany wybrała na ogłoszenie swoich zaręczyn ostatni dzień prezydentury ojca.

NIE PRZEGAP: Meghan Markle OBNAŻONA! Ujawnią stare zdjęcia. Skandal w rodzinie królewskiej

Dr Tomasz Płudowski: Biden będzie przyjacielem Polski [Super Raport]
Najnowsze