Demi Moore

i

Autor: AP Photo/Vianney Le Caer, Abaca/East New Demi Moore

Hyc!

Demi Moore pokazała gołą pierś! Naga wpadka gwiazdy

2023-09-28 11:47

Ups! Wielka gwiazda Demi Moore (61 l.) zaliczyła serię nagich wpadek podczas ekskluzywnego pokazu mody w Paryżu. Zamiast na kreacje francuskiego domu mody Yves Saint Laurent wszyscy patrzyli na obnażone piersi gwiazdy "Niemoralnej propozycji". Kto wie, co by się działo dalej, gdyby nie natychmiastowa reakcja koleżanki po fachu. Kate Moss rzuciła się na ratunek biustowi Demi!

Demi Moore raz po raz pokazywała nagi biust w Paryżu! Bluzka wielkiej gwiazdy spłatała jej niejednego figla. Kate Moss ratowała sytuację!

Naga wpadka wielkiej gwiazdy! I to niejedna... Demi Moore chyba nie do końca przemyślała wybór kreacji, którą założyła na ekskluzywny pokaz mody podczas Fashion Week w Paryżu. Bo zamiast na kreacje francuskiego domu mody Yves Saint Laurent wszyscy patrzyli na obnażone piersi gwiazdy "Niemoralnej propozycji"! Czarna, z pozoru skromna bluzka Demi raz po raz podskakiwała do góry, ukazując nagie piersi. Najpierw tylko jedna z nich wyskoczyła na wolność, a potem aż dwie. Działo się to, kiedy Demi Moore pozowała do wspólnego zdjęcia z Kate Moss (49 l.). Fotograf już unosił aparat, gdy nagle - hyc! - piersi Demi ukazały się w całej okazałości. Kate Moss rzuciła się na ratunek biustowi Demi i naciągnęła na niego bluzkę w te pędy!

Demi Moore. Kariera, córki, mężowie i kochankowie

Demi Moore zaczynała karierę aktorską jako nastolatka. W latach osiemdziesiątych grała w serialu ABC "Szpital miejski" ("General Hospital"). Przełom w karierze Demi Moore nastąpił w 1990 roku, kiedy u boku Patricka Swayze Molly Jensen w sławnym w melodramacie "Uwierz w ducha". Najsłynniejsza rola Demi to postać Diany Murphy z filmu "Niemoralna propozycja" (1993) z Robertem Redfordem, do dziś pamiętamy też występ Demi w filmie Striptiz (1996). Za dwie ostatnie role Demi Moore doczekała się jednak... Złotej Maliny. Życie prywatne aktorki było niezwykle burzliwe. Miała trzech mężów, w tym Bruce'a Willisa (1987-2000), z którym ma cztery dorosłe dziś córki, oraz młodszego o 16 lat aktora Ashtona Kutchera. Z tym drugim rozwiodła się w 2016 roku. Spotykała się też m.in. z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem, wokalistą Red Hot Chili Peppers Anthonym Kiedisem i Colinem Farrellem.

Sonda
Czy podoba ci się Demi Moore?

Czyje to piersi?

Pytanie 1 z 7
To dekolt...
Zdjęcie
Zabiegi medycyny estetycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży