Demi Moore zostanie najseksowniejszą babcią świata!

i

Autor: @demimoore & @andieswim / Instagram Demi Moore zostanie najseksowniejszą babcią świata!

Rumer Willis w ciąży

Demi Moore zostanie najseksowniejszą babcią świata! Radosna nowina potwierdzona

2022-12-21 11:00

Wielka radość w rodzinie Demi Moore (60 l.)! Sławna aktorka potwierdziła na Instagramie, że niebawem zostanie babcią. Najstarsza córka Demi Moore i Bruce'a Willisa, 34-letnia Rumer Willis, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Rumer pokazała zdjęcie, na którym jej partner całuje ją w pokaźnych już rozmiarów brzuch.

Demi Moore i Bruce Willis zostaną dziadkami. Rumer Willis jest w ciąży, urodzi pierwsze dziecko już niebawem

To będzie bez wątpienia najseksowniejsza babcia świata! Demi Moore (60 l.) potwierdza - wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze wnuk lub pierwsza wnuczka. Sławna aktorka ujawniła ten fakt na Instagramie. Najstarsza córka Demi Moore i Bruce'a Willisa, 34-letnia Rumer Willis, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Rumer pokazała zdjęcie, na którym jej partner, muzyk Derek Richard Thomas (34 l.) całuje ją w pokaźnych już rozmiarów brzuch. "Wkraczam w erę gorącej i szalonej babci!" - napisała na Instagramie Demi Moore i trudno się z nią nie zgodzić. Gwiazda, która niedawno reklamowała zaprojektowane przez siebie kostiumy kąpielowe, wygląda rewelacyjnie mimo upływu lat.

Demi Moore. Kariera, córki, mężowie i kochankowie

Demi Moore zaczynała karierę aktorską jako nastolatka. W latach osiemdziesiątych grała w serialu ABC "Szpital miejski" ("General Hospital"). Przełom w karierze Demi Moore nastąpił w 1990 roku, kiedy u boku Patricka Swayze Molly Jensen w sławnym w melodramacie "Uwierz w ducha". Najsłynniejsza rola Demi to postać Diany Murphy z filmu "Niemoralna propozycja" (1993) z Robertem Redfordem, do dziś pamiętamy też występ Demi w filmie Striptiz (1996). Za dwie ostatnie role Demi Moore doczekała się jednak... Złotej Maliny. Życie prywatne aktorki było niezwykle burzliwe. Miała trzech mężów, w tym Bruce'a Willisa (1987-2000), z którym ma cztery dorosłe dziś córki, oraz młodszego o 16 lat aktora Ashtona Kutchera. Z tym drugim rozwiodła się w 2016 roku. Spotykała się też m.in. z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem, wokalistą Red Hot Chili Peppers Anthonym Kiedisem i Colinem Farrellem.

Sonda
Masz już wnuki?

QUIZ. Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować? 8/15 to minimum!

Pytanie 1 z 15
Kaia Gerber, wzięta modelka, jest niezwykle podobna do swojej pięknej mamy. Czyją jest córką?
Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować?
Nie wiedziała, że jest w ciąży. Kobiecie grozi surowa kara.
Nasi Partnerzy polecają