Dmitri Miedwiediew

i

Autor: AP Dmitri Miedwiediew

Dmitrij Miedwiediew próbował się zabić? "Obwiniał Putina w liście pożegnalnym"

2022-07-06 10:38

Były prezydent i premier Rosji próbował się zastrzelić po pijanemu, a ochrona znalazła jego szokujące listy pożegnalne? Takie pogłoski publikują agencja UNIAN oraz profil General SVR. Według tych doniesień kompletnie odurzony Dmitrij Miedwiediew został uratowany przez ochroniarza, który wyjął mu z ręki pistolet. W liście pożegnalnym Miedwiediew miał obwiniać Putina za swoją śmierć...

Dmitrij Miedwiediew próbował popełnić samobójstwo? "Kompletnie pijany z bronią w ręku"

Fake news, który wypuścił sam Kreml, a może prawdziwe doniesienia? W Rosji huczy od plotek o niedoszłej próbie samobójczej Dmitrija Miedwiediewa. Takie pogłoski publikują agencja UNIAN oraz angielskojęzyczna wersja profilu z mediów społecznościowych General SVR. Podobno wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej został znaleziony kompletnie pijany w swoim gabinecie, a w ręku trzymał naładowany pistolet. Życie uratował Miedwiediewowi ochroniarz, który zdołał go przekonać, żeby oddał mu broń.

Dmitrij Miedwiediew zostawił listy pożegnalne?

Według medialnych doniesień, nie to jednak jest największą sensacją, a listy pożegnalne, które w aż sześciu różnych wersjach miała znaleźć sprzątaczka wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Dmitrij Miedwiediew, który wygłaszał złowieszcze groźby pod adresem Ukrainy i zawsze był ulubieńcem Władimira Putina, miał w tych listach ostro zaatakować rosyjskiego dyktatora i skrytykować wojnę na Ukrainie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ukraina wygra wojnę do końca roku? Jest plan, problemem Niemcy

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kadyrow fantazjuje o kapitulacji Ukrainy! Nagrał film z fałszywym Zełenskim

Sonda
Czy Ukraina zostanie przyjęta do Unii Europejskiej w najbliższych latach?

Miedwiediew chciał się zabić? Obwiniał Putina w listach pożegnalnych

Podobno w listach, które miały zostać odczytane dopiero po jego śmierci, Dmitrij Miedwiediew obwinił o nią między innymi Władimira Putina, a także:

  • magnata prasowego i bankowego udziałowca Jurila Kowalczuka,
  • Nikołaja Patruszewa - sekretarza Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej,
  • Aleksandra Bortnikowa - dyrektora Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji
  • oraz Igora Sechina, byłego zastępcę przewodniczącego Rządu Federacji Rosyjskiej.

Jako powód odebrania sobie życia Miedwiediew miał podawać w sensacyjnych listach fakt, iż "nie chciał być już marionetką" i że nienawidzi wojny na Ukrainie oraz tych, którzy ją rozpętali.

Kim jest Dmitrij Miedwiediew?

Dmitrij Miedwiediew znany jest głównie z bycia swojego rodzaju zmiennikiem Putina. Pełnił funkcję prezydenta Rosji wtedy, gdy zgodnie z rosyjską konstytucją Putin nie mógł już kandydować. Po przerwie, dzięki przejściowym rządom lojalnego Miedwiediewa, rosyjski dyktator powrócił. Dmitrij Miedwiediew był prezydentem Federacji Rosyjskiej w latach 2008-2012, a premierem od 2012 do 2020.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin powiedział, kiedy skończy się wojna na Ukrainie. Ma jeden warunek

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Rosyjski McDonald's" to katastrofa! Spleśniałe burgery i robaki

Rosjanie POPIERAJĄ WOJNĘ! Gość: Anna Łabuszewska l Raport Walczaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE