Drake dał koncert ubrany w kurtkę polskiej armii. Co się za tym kryje?

i

Autor: instagram Drake w kurtce polskiej armii

Drake na koncercie... ubrany w kurtkę polskiej armii. Internauci: "Czy to legalne?"

2021-12-01 13:49

Jeden z najbardziej popularnych w tej chwili artystów pojawił się gościnnie na koncercie Giveona w Toronto. Drake wskoczył na scenę Danforth Music Hall, mając na sobie osobliwy ubiór, a mianowicie kurtkę polskiej armii. W internecie błyskawicznie zawrzało: to celowe działanie rapera, czy nie miał pojęcia, co na siebie włożył? Teorii jest bardzo wiele.

Drake, a właściwie Aubrey Drake Graham to 35-letni, urodzony w Kanadzie raper. Jest w tej chwili jednym z najbardziej popularnych artystów na świecie. Nic więc dziwnego, że zelektryzował publiczność, jaka zgromadziła się na koncercie innego artysty, Giveona, gdy nagle wskoczył na scenę i dołączył do muzyka. Koncert miał miejsce w Toronto w Kanadzie, a Drake, jak widać na zdjęciach i nagraniach, jakie błyskawicznie obiegły internet, miał na sobie elementy umundurowania polskiej armii. Raper, nie wiedzieć czemu, założył kurtkę moro z biało-czerwoną flagą na rękawie. Fani od razu zaczęli tworzyć teorie o tym, dlaczego Drake ma na sobie taki strój. Wiele osób uznało, że artysta nie wiedział, co dokładnie ubrał. "On nawet nie wie, że to z Polski", "To może nic nie znaczyć, artyści to dziwacy", "Wiele osób lubi kupować stare, nadwyżkowe kurtki dla wyglądu" - komentują Internauci.

NIE PRZEGAP! Żona "El Chapo" idzie do więzienia. Królowa piękności i narkotyków skazana na trzy lata

Plastikowe kompasy od sprzedawcy grillów to pikuś. Co polska armia może kupić na chińskich portalach, aby wróg umarł ze śmiechu? Komentarz Adam Feder

Są też nieco ciekawsze teorie. Sporo można ich znaleźć na serwisie Reddit.com. "W jednej piosence Drake wspomina nawet, że ma polskich przyjaciół, więc może dlatego", "Myślę, że to tylko okazanie wsparcia? Lub w zależności od tego, co robił na scenie, mogło to również pokazywać coś przeciwnego", "Moda, wojskowe wzory są w modzie od jakiegoś czasu", "W Toronto jest dużo osób z Polski. Mieszkam w tej samej dzielnicy, w której dorastał. Gwarantuję, że ma przynajmniej jednego bliskiego polskiego przyjaciela". 

CZYTAJ TAKŻE: Omikron atakuje Europę, jest już w kilkunastu krajach. Szczepionki sobie nie poradzą?

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Ma już 600 tatuaży i robi następne. Fani proszą: "Oszczędź swoją twarz!"

Ktoś zwraca w końcu uwagę, że Drake może swoim strojem nawet popełniać wykroczenie: "Czy to legalne? To znaczy słyszałem, że tylko żołnierze mogą nosić mundury z przyczepionymi flagami, ale nie wiem, mogę się mylić" - pyta jeden z Internautów. A Wy co sądzicie? Dlaczego Drake ma na sobie kurtkę polskiej armii?

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE