Dramat Pameli Anderson! Megan Fox znowu ją skopiowała

i

Autor: Shutterstock

Wojna dwóch gwiazd

Dramat Pameli Anderson! Megan Fox znowu zrobiła jej TO! Kopiuje styl gwiazdy?

2022-12-06 12:00

Czyżby Pamela Anderson (55 l.) miała się czego obawiać?! Niezapomniana gwiazda "Słonecznego Patrolu" po raz kolejny została skopiowana przez młodszą konkurentkę. Megan Fox (36 l.) znowu pojawiła się publicznie wystylizowana od stóp do głów na Pamelę. Będzie wojna dwóch gwiazd o stylówkę?!

Megan Fox bezczelnie kopiuje Pamelę Anderson?! Chce być czarną Pamelą. Będzie odpowiedź Żylety i wojna gwiazd?

Są w showbiznesie takie gwiazdy, które mają swój niepowtarzalny styl i wizerunek. Bez wątpienia należy do nich Pamela Anderson (55 l.), ikona "Słonecznego Patrolu" i jeden z symboli seksu wszech czasów. Zdawałoby się, że żadna z młodszych gwiazdek nie ośmieliłaby się kopiować niezapomnianej stylówki "Żylety". A jednak znalazł się ktoś taki! To Megan Fox, aktorka i modelka okrzyknięta w 2008 roku najseksowniejszą kobietą świata. Jak zauważają media, w tym "Daily Mail", Megan Fox po raz kolejny już pojawiła się publicznie wystylizowana od stóp do głów na Pamelę - tyle, że w wersji ciemnowłosej. Aktorka pojawiła się na koncercie swojego partnera Machine Gun Kelly'ego w różowej czapie niemal identycznej z tą, jaką włożyła Pamela w 1999 roku. Reszta różowej stylówki to także cała Pamela... Na Halloween Megan także przebrała się za Anderson, a Machine Gun Kelly za Tommy'ego Lee. Będzie wojna dwóch gwiazd o stylówkę?! Jedno jest pewne - Megan nie zdoła doścignąć Pameli w ilości mężów, ślubów i rozwodów. Miała jak dotąd tylko jednego małżonka, Briana Austina Greena (2010-2022), o ślubie z raperem i rockmanem jak dotąd nic nie słychać. Tymczasem Pamela niedawno wzięła szósty rozwód z piątym mężem.

Pamela Anderson. Ilu miała mężów? Szósty rozwód z piątym mężem

Pamela Anderson w grudniu 2020 roku roku wzięła szósty ślub z piątym mężczyzną, w dodatku własnym ochroniarzem. Dan Hayhurst, kanadyjski robotnik, zatrudnił się jako bodyguard Pameli w jej rezydencji w Kanadzie. Seksbomba złożyła jednak wniosek rozwodowy po zaledwie trzynastu miesiącach i wyprowadziła się z Kanady do Malibu. Pierwszy ślub Pamela wzięła z Tommym Lee w 1995 roku po kilku dniach znajomości. Para ma dwóch dorosłych już synów. Pierwszy rozwód odbył się w 1998 roku. Potem aktorka w latach 2006-2007 była żoną Kida Rocka, a od 2007 do 2008 - Ricka Salomona. Z tym ostatnim, po rozwodzie, znów się z Pamela zaczęła spotykać, byli małżeństwem także w latach 2014-2015. Piąty ślub Pamela wzięła z producentem filmowym Jonem Petersem w zeszłym roku. Małżeństwo przetrwało dokładnie 12 dni.

Sonda
Pamiętasz "Słoneczny Patrol"?

Jaki styl wnętrza najbardziej do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 10
Który salon najchętniej przeniosłabyś/przeniósłbyś do swojego mieszkania?
Jak ubrać choinkę krok po kroku? Radzi Kaja Kowacz, stylistka Westwing
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają