Dwulatka zapiła się na śmierć! Szokująca tragedia w Rosji

2021-11-02 8:00

Szok w Rosji! W jednym z mieszkań w Moskwie znaleziono nieprzytomną kobietę i będącą w stanie śpiączki 2-letnią dziewczynkę. Niestety, dziecko zmarło po przewiezieniu do szpitala. Kiedy lekarze wykonali badania mające wyjasnić przyczynę śmierci Anny (+2 l.), byli wstrząśnięci. Okazało się, że podobnie jak matka, dziewczynka zatruła się po spożyciu ogromnych ilości wódki...

W tym roku w całej Federacji Rosyjskiej z powodu zatrucia alkoholem zmarły już 774 osoby, w tym aż 66 tylko w październiku. Chociaż trudno w to uwierzyć, wśród ofiar mocnych trunków znalazła się... dwulatka. Takie szokujące wyniki przyniosły badania wykonane w moskiewskim szpitalu po tym, jak karetką na sygnale przewieziono tam konającą Annę (+2 l.). Dziewczynka została znaleziona u boku nieprzytomnej matki przez swojego ojca Andreja Metkina (38 l.), kiedy wrócił z nocnej zmiany w pracy. Wszędzie w mieszkaniu leżały butelki po wódce. Olga Charonowa (43 l.) trafiła do szpitala i odratowano ją, dziewczynka niestety wkrótce zmarła. Wykonane wcześniej badania przyniosły szokujące rezultaty.

NIE PRZEGAP: 63-letnia Madonna wykłada NAGIE piersi na wierzch! Co z jej twarzą?!

NIE PRZEGAP: Kim Dzong Un każe ludziom jeść łabędzie! Szok w Korei Północnej

Sonda
Ile miałeś lat, gdy spróbowałeś alkoholu?

Wszystko wskazywało jednoznacznie na to, że dwulatka... zapiła się na śmierć. Kiedy matka dziewczynki oprzytomniała, przesłuchano ją. Kobieta twierdzi, że absolutnie nic nie pamięta i nie ma pojęcia, co działo się tej tragicznej nocy. Śledztwo wykaże, co dokładnie piła 43-latka. Być może spożyła zatruty alkohol, a gdy straciła przytomność, dziecko znalazło butelkę i wypiło z niej resztę wódki.

NIE PRZEGAP: Dramat księcia Harry'ego! W panice planuje powrót do Anglii

NIE PRZEGAP: To ONA zastąpi królową Elżbietę II?! Wszyscy są w szoku

Nasi Partnerzy polecają