Dzieci atakowały pasażerów w autobusie! Biły butelką, śmiejąc się z ofiar

i

Autor: POLICJA(4), SHUTTERSTOCK

Policja szuka bandy

Dzieci atakowały pasażerów w autobusie! Biły butelką, śmiejąc się z ofiar

2023-03-25 21:30

Policja szuka grupy czterech dziewczyn, które zaczęły bić pasażerów miejskiego autobusu! Funkcjonariusze opublikowali wizerunki czterech poszukiwanych nieletnich. Nastolatki biły kobietę butelką, a mężczyznę... kulą inwalidzką. Jedna z ofiar trafiła do szpitala.

Cztery dziewczyny pobiły pasażerów miejskiego autobusu w Londynie. Sprawczynie ataku poszukiwane przez policję

Wsiadły do autobusu, awanturowały się, a potem zaczęły bić pasażerów! Banda dzieci sterroryzowała miejski autobus w Londynie. Policja nie zdołała do tej pory schwytać czterech nieletnich sprawczyń i opublikowała zdjęcia z monitoringu, na których widać roześmiane twarze zdemoralizowanych nastolatek. Jak podali funkcjonariusze, wszystko rozegrało się jeszcze w sierpniu 2022 roku w autobusie w Thornton Heath w południowej części miasta. O godzinie 12:30 do pojazdu linii 250 jadącego ze Streatham do Croydon wsiadła hałaśliwa grupa dziewczynek. Usiadły za kobietą i mężczyzną, którzy byli już w autobusie.

Dzieci biły pasażerów w autobusie butelką i kulą inwalidzką. Śmiały się, uciekając z pojazdu

W pewnym momencie w rejonie Brigstock Road nastolatki zaczęły uderzać kobietę butelką. Zarówno pasażerka, jak i mężczyzna przesiedli się na inne miejsca, ale wtedy agresywne dzieci podążyły za nimi. Kobieta była bita butelką, a mężczyzna kulą inwalidzką. Potem roześmiane nastolatki opuściły autobus. Policja apeluje do wszystkich, którzy rozpoznają sprawczynie na monitoringu o zgłaszanie się. Jedna z ofiar, mężczyzna, musiał być po ataku hospitalizowany.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś świadkiem nietypowego zdarzenia w tramwaju lub autobusie?

Tablice rejestracyjne w Europie. Z jakiego kraju pochodzi pojazd z tym kodem?

Pytanie 1 z 10
"P" znajdziesz na tablicach:
Najman ostro o skatowaniu nastolatka: To frajerstwo i bestialstwo!
Nasi Partnerzy polecają