Elon Musk pokazał syna, którego nazwał X AE A-XII! Podobieństwo szokuje, chłopiec niczym klon

i

Autor: Twitter/Elon Musk Elon Musk pokazał syna, którego nazwał X AE A-XII! Podobieństwo szokuje, chłopiec niczym klon

Miliarder pokazał synka

Elon Musk pokazał syna, którego nazwał X AE A-XII! Podobieństwo szokuje, chłopiec niczym klon

2022-12-13 7:10

Najbogatszy człowiek świata pokazał swojego podrośniętego syna! Chociaż X AE A-XII (2 l.), bo tak dokładnie nazywa się chłopiec, ma najdziwniejsze imię na świecie, to wygląda zupełnie jak... nie tylko jak każde inne dziecko, ale przede wszystkim jak jego tata przed laty. Mały X jest niczym klon Elona Muska!

Dwuletni syn Elona Muska to skóra zdjęta z ojca. X AE A-XII  wygląda niczym klon najbogatszego człowieka świata

Elon Musk pochwalił się synem w mediach społecznościowych! Najbogatszy człowiek świata udostępnił na swoim profilu zdjęcie podrośniętego syna. Okazją do tego było przyznanie chłopcu... jego własnej karty wstępu do siedziby Twittera, niedawno zakupionego przez Muska. Chociaż X AE A-XII (2 l.), bo tak dokładnie nazywa się chłopiec, ma najdziwniejsze imię na świecie, to wygląda zupełnie jak... nie tylko jak każde inne dziecko, ale przede wszystkim jak jego tata przed laty. Mały X jest niczym klon Elona Muska! Gdy patrzy się na zdjęcie miliardera z dzieciństwa, a potem porównuje je z aktualnymi zdjęciami X, wręcz trudno odróżnić te dwie osoby od siebie nawzajem. X to pierwsze dziecko, które bogacz ma z piosenkarką Grimes.

Elon Musk. Byłe żony i mnóstwo dzieci. Nie tylko X AE A-XII

Elon Musk pierwszych pięcioro dzieci spłodził z pierwszą żoną, kanadyjską pisarką Justine Wilson. Byli małżeństwem od 2000 do 2008 roku. Wśród dzieci Muska i Justine Wilson są trojaczki spłodzone dzięki metodzie in vitro - 16-letni dziś synowie Kai, Saxon i Damian. Drugą żoną Elona Muska była brytyjska aktorka Talulah Riley - a także trzecią, bo para rozwiodła się w 2012 roku tylko po to, by w roku kolejnym wziąć następny ślub. Elon Musk po rozwodach spotykał się m.in. z Amber Heard, a potem z kanadyjską piosenkarką Grimes. Ma z nią dwoje dzieci, 2-letniego syna i córkę, która urodziła się już po rozstaniu rodziców. Obecnie miliarder spotyka się z australijską aktorką Natashą Bassett (27 l.). Musk ma teraz 206 miliardów dolarów, co czyni go najbogatszym człowiekiem świata.

Sonda
Czy rzuciłbyś pracę, gdybyś miał miliardy dolarów?

QUIZ. Nieślubne dzieci w polskich serialach. Pamiętasz, co z nich wyrosło?

Pytanie 1 z 16
Czyim dzieckiem jest Marysia Rogowska w "M jak miłość"?
Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Nasi Partnerzy polecają