Emily Ratajkowski znów szokuje! Ma na sobie tylko muszelki

i

Autor: Shutterstock

Duża galeria

Emily Ratajkowski znów szokuje! Ma na sobie tylko muszelki. Fani bez litości

2023-08-30 15:16

Piękna modelka o polskich korzeniach słynie między innymi z tego, że lubi pokazywać swoje zjawiskowe ciało. Tym razem postanowiła pokazać się swoim fanom w najnowszym bikini z własnej kolekcji. Strój jest ekstremalnie skąpy, a fani zadają jedno podstawowe pytanie.

Nie ma co ukrywać - uroda 32-letniej gwiazdy jest zjawiskowa. Podobnie jak jej figura. Piękna modelka o polskich korzeniach doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoim fanom, których na Instagramie ma ponad 30 milionów (!) raz po raz serwuje zdjęcia, obok których nie da się przejść obojętnie. Tym razem Emily przeszła samą siebie. Parę dni temu na koncie Inamoratawoman pojawiły się zdjęcia modelki w najnowszym modelu bikini, który zaraz będzie dostępny na rynku. Ratajkowski bowiem od kilku lat tworzy kolekcje bielizny, ubrań i strojów kąpielowych.

Ratajkowski w skąpym bikini. "Da się w tym pływać?"

Na zdjęciach i nagraniu można zobaczyć Emily w ekstremalnie skąpym bikini w kształcie muszelek. Kostium został wykonany na szydełku i sprawia wrażenie, jakby zaraz miał spaść z krągłości 32-latki. I choć fani nie szczędzą jej komplementów, niektórzy bezlitośnie punktują strój, który prawdopodobnie ma tylko ładnie wyglądać. "Czy da się w tym w ogóle pływać... Jestem mamą dwójki dzieci, która na plaży biega i bawi się z nimi. To raczej nie dla mnie. Od razu spadnie", "Wygląda ładnie, ale szczerze mówiąc wygląda też, jakby zaraz miał spaść", "Pokazuje bardzo dużo, a co, gdy nasiąknie wodą?" - piszą w komentarzach.

Emily Ratajkowski - łamaczka serc?

Emily Ratajkowski w 2022 roku po czterech latach małżeństwa zostawiła swojego męża, producenta filmowego Sebastiana Bear-McClarda, który podobno notorycznie ją zdradzał. Po rozstaniu gwiazda zajęła się dwoma rzeczami - wychowaniem swojego niemal 3-letniego synka Sylvestra i poszukiwaniem nowej miłości. Plotkowano m.in. o jej namiętnym związku ze starszym od niej o prawie 30 lat Bradem Pittem, łączono ją w parę z łamaczem serc, Petem Davidsonem, który swego czasu pocieszał Kim Kardashian po rozwodzie z Kanye Westem, potem był jeszcze 39-letni Eric Andre, komik, aktor i osobowość telewizyjna. Ostatnim mężczyzną, z jakim ją łączono był Harry Styles.

Sonda
Strój kąpielowy: jednoczęściowy czy dwuczęściowy?
Marysia Sadowska w bikini na plaży