Nie uwierzysz, jak teraz wygląda Alexis z Dynastii!

i

Autor: www.instagram.com/joancollinsdbe/

Niezapomniana Alexis

Gwiazda "Dynastii" w basenie. 90-letnia Joan Collins pokazała ciało i młodego ukochanego

2023-08-28 11:10

Na ekranie była bezwzględna, mściwa, zawsze perfekcyjnie wyglądająca i obłędnie piękna. Mowa o Joan Collins, czyli legendarnej Alexis Colby z opery mydlanej "Dynastia". Aktorka niedawno skończyła 90 lat, ale trudno w to uwierzyć, gdy widzi się, jak wygląda i u boku kogo spędza czas. Właśnie podzieliła się nowym zdjęciem na Instagramie, na którym widać, jak pluska się w basenie.

W maju tego roku Joan Collins świętowała dziewięćdziesiąte urodziny. Wraz z rodziną, przyjaciółmi i ukochanym młodszym od niej o 32 lata, bawiła się na imprezie w Londynie. Gdy patrzy się na legendarną Alexis z "Dynastii", trudno nie mieć wrażenia, że czas się zatrzymał. Jak to bowiem jest możliwe, żeby mieć 90 lat i wyglądać tak zjawiskowo?

Alexis w Saint-Tropez. Bawi się z młodym mężem

Kilka dni temu Collins znów opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała trochę ciała. Widać na nim aktorkę w kostiumie kąpielowym, pluskającą się w basenie wraz z 58-letnim mężem, Percym Gibsonem. Para wypoczywa właśnie na luksusowych wakacjach we francuskim kurorcie Saint-Tropez. "To jedyne miejsce, w którym da się być w taki upał" - napisała gwiazda. Dodała, że na termometrach widać tam niemal 36 stopni. 

Joan Collins - teatr i telewizja

Joan Collins urodziła się w Londynie w 1933 roku. Zaczynała od kariery modelki, po raz pierwszy na ekranie pojawiła się mając 18 lat. Od tamtej pory grała w niezliczonej ilości przedstawień, filmów i seriali, jednak to rola Alexis Colby przyniosła jej największą sławę. W życiu prywatnym długo nie mogła odnaleźć szczęścia. Pięć razy stawała na ślubnym kobiercu, pierwszy mąż, jeszcze przed ślubem, zgwałcił ją. Potem chciał ją sprzedać arabskiemu szejkowi. Spokój odnalazła u boku Gibsona, z którym jest związana już od 20 lat.

Gwiazda Dynastii pozuje w basenie. 90-letnia Joan Collins pokazała ciało i ukochanego

i

Autor: Instagram "joancollinsdbe"
Sonda
Czy oglądałeś "Dynastię"?
Baseny ratują przed upałem. Warszawiacy ruszyli na pływalnie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany