Angus Cloud

i

Autor: Chris Pizzello/Invision/AP

Śmierć sławnego aktora

Gwiazda serialu "Euforia" nie żyje! Angus Cloud miał 25 lat

2023-08-01 8:20

Nie żyje amerykański gwiazdor seriali! Jak potwierdzili rodzina i przyjaciele, odszedł Angus Cloud, znany z roli Fezco w serialu "Euforia". Aktor miał tylko 25 lat i otwarcie mówił o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Niedawno zmarł jego ojciec. Filmowy Fezco nie mógł pogodzić się z tą stratą.

Angus Cloud nie żyje. Aktor miał 25 lat i grał w serialu "Euforia". Mówił o problemach ze zdrowiem psychicznym

Tragiczna śmierć gwiazdy serialu "Euforia"! Odszedł Angus Cloud, znany z roli Fezco w serialu "Euforia". Aktor miał tylko 25 lat. Jego śmierć potwierdzili rodzina i przyjaciele. "Z najcięższym sercem musieliśmy dziś pożegnać niezwykłego człowieka. Jako artysta, przyjaciel, brat i syn była dla nas wszystkich kimś wyjątkowym na wiele sposobów" - napisała w poniedziałek, 31 sierpnia w specjalnym komunikacie rodzina aktora. "Jedyna pociecha, jaką teraz mamy, to świadomość, że Angus jest już razem ze swoim ojcem, który był jego najlepszym przyjacielem. Mamy nadzieję, że jego śmierć pozwoli zrozumieć innym, że nie są sami w tej walce" - dodali krewni Angusa Clouda, nawiązując do tragicznych okoliczności jego śmierci.

Angus Cloud nie żyje. Podano możliwą przyczynę śmierci

Aktor otwarcie mówił o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Niedawno zmarł jego ojciec. Filmowy Fezco nie mógł pogodzić się z tą stratą i był bardzo przygnębiony, odkąd wrócił z pogrzebu ojca w Irlandii. Jaka była przyczyna śmierci aktora znanego z serialu "Euforia"? Według TMZ aktor mierzył się z myślami samobójczymi, a jego ciało znalazła matka, w zgłoszeniu na numer alarmowy mówiąc o możliwym przedawkowaniu. Przybyłe na miejsce służby stwierdziły zgon 25-latka. Angus Cloud zmarł w swym rodzinnym domu w Oakland w Kalifornii.

Sonda
Lubisz polskie seriale?

QUIZ. Czy znasz piosenki z czołówek polskich seriali? 10/10 dla prawdziwych fanatyków!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. "Życie, życie jest..."
WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany