Harvey Weinstein

i

Autor: AP Harvey Weinstein

Producent gwałciciel chce na wolność

Harvey Weinstein wraca! "Dentysta sadysta chce wyrwać mi zęby"

2022-09-17 5:20

Harvey Weinstein (70 l.) przemówił zza krat! Upadły hollywoodzki producent, który gwałcił, molestował i zastraszał dziesiątki kobiet, ma już dość odsiadki. Skarży się sędziemu, że... więzienny dentysta chce powyrywać mu zgniłe zęby. Harvey Weinstein domaga się wypuszczenia na wolność celem udania się do innego dentysty!

Harvey Weinstein domaga się wypuszczenia z więzienia. Nie podoba mu się więzienny dentysta, który chce powyrywać mu zgniłe zęby

Był królem Hollywood i jednym z najpotężniejszych producentów. Filmy Harveya Weinsteina ponad 80 razy otrzymywały statuetki Oskara i dostały setki nominacji. W 2017 roku kariera króla Hollywood runęła. "The New York Times" opublikował wtedy artykuł, w którym grupa kobiet oskarżyła Harveya Weinsteina o napaści seksualne. Lawina ruszyła. Zgłaszały się kolejne kobiety. Aktorka Salma Hayek twierdziła nawet, że gdy odmówiła producentowi seksu, ten zaczął jej grozić śmiercią. Weinstein w 2018 roku został aresztowany, a w 2020 roku skazany na 23 lata więzienia za wymuszenie aktu seksualnego na asystentce Mimi Haley w 2006 roku i za gwałt na aktorce Jessice Mann. O Weinsteinie przycichło, inne wydarzenia sprawiły, że niemal zapomniano o sprawie upadłego producenta. Teraz jednak o Harveyu Weinsteinie znowu jest głośno! Po dwóch latach odsiadki producent ma dość odsiadki, a powód jest bardzo niespodziewany... Otóż Harvey Weinstein zupełnie na poważnie domaga się tymczasowego wypuszczenia na wolność.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Hamburgery nie są niezdrowe?! Tego o diecie nikt nie mówił, wszystkim opadły szczęki

PRZECZYTAJ TAKŻE: Leonardo DiCaprio już ma nową dziewczynę! Jej wiek może szokować

Sonda
Czy padłeś/padłaś kiedyś ofiarą molestowania?

Harvey Weinstein po dwóch latach ma dość 23-letniej odsiadki. Wszystko przez zęby

Skarży się sędziemu, że... więzienny dentysta chce powyrywać mu zgniłe zęby. Harvey Weinstein domaga się wypuszczenia zza krat celem udania się do innego, prywatnego dentysty! Jak przekonują prawnicy upadłego producenta, więzienny dentysta powiedział, że albo zostawi mu jego zgniłe zęby bez żadnej interwencji, albo je wszystkie powyrywa, zostawiając Weinsteina bez uzębienia. Opcji wstawienia sztucznych zębów na miejsce zgniłych w zakładzie karnym Weinsteina nie ma. Walka gwałciciela o dentystę trwa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pogrzeb królowej Elżbiety II obejrzy połowa ludzkości. To będzie absolutny rekord świata!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karol odziedziczył koronę obłożoną klątwą! "Noszący ją mężczyźni będą mieli władzę, lecz nie szczęście"

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Orły intelektu powalczą o 8/10

Pytanie 1 z 10
Największym pod względem liczby ludności miastem USA jest Nowy Jork. Za nim znajduje się Los Angeles a podium zamyka...
WAMPIRY Z GLIWIC U DENTYSTY