Tłumy żegnają Królową Elżbietę II

i

Autor: AP Tłumy żegnają Królową Elżbietę II

Jak będzie wyglądał?

Pogrzeb królowej Elżbiety II obejrzy połowa ludzkości. To będzie absolutny rekord świata!

2022-09-16 21:02

Uroczystości pogrzebowe królowej Elżbiety II obejrzy w telewizji dosłownie połowa ludzkości! Tak wynika z analiz brytyjskich ekspertów. Aż 4,1 miliarda widzów zasiądzie przed telewizorami w poniedziałek, 19 września, kiedy odbędzie się pogrzeb królowej Elżbiety II. Jak będzie wyglądał pogrzeb? Gdzie zostanie pochowana królowa brytyjska?

Kiedy odbędzie się pogrzeb królowej Elżbiety II? Gdzie zostanie pochowana?

W Wielkiej Brytanii trwa pożegnanie zmarłej 8 września królowej Elżbiety II. Przed trumną monarchini, wystawioną w Westminister Hall, gromadzą się tłumy. Ludzie czekają nawet po parę dni w wielkiej kolejce, by osobiście oddać hołd ukochanej królowej. Kiedy odbędzie się pogrzeb królowej brytyjskiej? Gdzie zostanie pochowana Elżbieta II?

Pogrzeb królowej Elżbiety II odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 19 września. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 12 czasu polskiego w Opactwie Westminsterskim, gdzie trumna z ciałem królowej trafi tego samego dnia rano. Następnie kondukt pogrzebowy uda się do kaplicy św. Jerzego w Windsorze, gdzie Elżbieta II spocznie obok swoich rodziców oraz zmarłego w ubiegłym roku męża, księcia Filipa.

Gdzie obejrzeć transmisję z pogrzebu Elżbiety II?

Transmisję z pogrzebu królowej brytyjskiej zapowiadają niemal wszystkie telewizje informacyjne świata, także Telewizja Polska. Transmisję będzie można zobaczyć na żywo także tutaj, na naszej stronie se.pl. Według ekspertów pogrzeb Elżbiety II będzie miał największą oglądalność spośród wszystkich programów telewizyjnych w dziejach!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokująca prawda o psach Elżbiety II! Trudno uwierzyć, co się teraz z nimi stanie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Smutne urodziny księcia Harry'ego. Jego zachowanie nad trumną królowej Elżbiety II wywołało burzę

Co drugi człowiek na Ziemi obejrzy transmisję z pogrzebu królowej brytyjskiej. 4,1 miliarda widzów zasiądzie przed telewizorami

Jak pisze "Daily Star", telewizyjni analitycy z WatchTVAbroad.com obliczyli, że uroczystości pogrzebowe królowej Elżbiety II obejrzy w telewizji dosłownie połowa ludzkości! Aż 4,1 miliarda widzów zasiądzie przed telewizorami w poniedziałek, 19 września, kiedy odbędzie się pogrzeb królowej Elżbiety II. Poprzedni telewizyjny rekord oglądalności został ustanowiony w 1996 roku. Było to zapalenie znicza przez Muhamada Alego podczas olimpiady w Atlancie. Transmisję tę obejrzało wówczas 3,5 miliarda ludzi na całym świecie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księżniczka Charlotte szokuje podobieństwem do Elżbiety II! Skóra zdjęcia z prababci

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znów groźna sytuacja przy trumnie Elżbiety II! "Upadli na ziemię na oczach wszystkich". WIDEO

Sonda
Będziesz oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
"Wielką Brytanię czeka okres dwóch królów" Ekspert ujawnia kulisy relacji w rodzinie królewskiej
Nasi Partnerzy polecają