Hitler skazany za całowanie 13-letniej Polki

2019-09-10 14:38 MW

Miał kupić garaż od Polaka, ale bardziej interesowała go jego nieletnia córka. 13-latka poskarżyła się ojcu, że mężczyzna, który był zainteresowany oferta kupna garażu pocałował ją. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że mowa o 69-latku, który twierdzi, że jest dalekim krewnym Adolfa Hitlera.

Rodziny się nie wybiera, ale najwyraźniej Romano-Lukas Hitler (69 l.) nie ma najmniejszego problemu z przyznaniem się, że jest krewniakiem jednego z największych morderców w dziejach ludzkości – Adolfa Hitlera. Sam podkreśla, że jest jego ostatnią żyjącą rodziną, z czym akurat nie zgadzają się historycy.

Nie ma co prawda tyle za uszami, co kuzyn jego dziadka, ale właśnie sąd w Görlitz skazał go na karę grzywny 800 euro (3,6 tys. zł). Za co? Hitler został pozwany przez Piotra R. (60 l.), który mieszka w Görlitz. Gdy wystawił garaż na sprzedaż, kupnem zainteresował się sam Hitler. Przychodził jeszcze kilka razy go oglądać, ale bardziej zainteresował się 13-letnią Anią, córką Polaka. Dziewczynka poskarżyła się ojcu, że Hitler pocałował ją w usta. Decyzją sądu został skazany na karę grzywny za pocałowanie dziewczynki wbrew jej woli w szyje i policzek.

Najnowsze