Horror na autostradzie. Zginęły cztery osoby w trzech samochodach. Wszyscy się znali!

i

Autor: Shutterstock Horror na autostradzie. Zginęły cztery osoby w trzech samochodach. Wszyscy się znali!

Wstrząsające szczegóły

Horror na autostradzie. Zginęły cztery osoby w trzech samochodach. Wszyscy się znali!

2023-03-27 9:03

Cztery osoby zginęły w niedzielę (26 marca) na autostradzie A3 w Niemczech po straszliwym wypadku z udziałem trzech sportowych aut. Jak podają lokalne media, w pewnym momencie 42-letni kierowca porsche stracił panowanie nad kierownicą i jego auto wylądowało w rowie. Potem nastąpił potworny ciąg zdarzeń, który doprowadził do śmierci czterech osób. Wszystkie się znały.

Do tego strasznego wypadku doszło w niedzielę (26 marca) późnym rankiem na autostradzie A3 w okolicach Kolonii w zachodniej części Niemiec, a brali w nim udział obywatele Holandii. Media podają, że w pewnym momencie 42-letni kierowca sportowego porsche stracił panowanie nad kierownicą i jego auto wylądowało w rowie. Jechał razem z 37-letnią żoną. Obojgu udało się wydostać z samochodu i stanąć na poboczu. Wtedy zaczął się horror.

Niemcy. Potworny wypadek na A3. Chciał pomóc, zginął

Widząc co się dzieje, koło pary zatrzymał się jadący za nimi 39-letni kierowca kolejnego porsche. W momencie, gdy cała trójka naradzała się, co teraz zrobić i próbowała wezwać pomoc, jadący za nimi wszystkimi 56-letni kierowca jeszcze jednego porsche także stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi i rozpędzonym autem wjechał w stojącą na poboczu trójkę Holendrów. Wszystkich zabił, sam również zginął. Przeżył tylko jego 21-letni pasażer.

Dramat w Niemczech. Przyczyną prędkość?

Lokalne media podają, że wszyscy Holendrzy się znali i podróżowali razem. Zgodnie z ustaleniami niemieckiej policji przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Obfite opady deszczu sprawiły, że warunki na drodze były niezwykle trudne. 

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany