Horror na Brooklynie. Pięciu zwyrodnialców zgwałciło 18-latkę w parku!

2016-01-11 1:00

Horror parku na Brooklynie. 18-letnia dziewczyna została brutalnie zgwałcona przez pięciu bandziorów. Zwyrodnialcy najpierw zastraszyli bronią i przepędzili jej ojca, a następnie jeden po drugim upokorzyli seksualnie młodą kobietę.

To makabryczne zajście miało miejsce tuż przed weekendem, ale dopiero teraz policja zdołała dotrzeć do zapisów z kamer monitoringu i opublikowała film i wizerunek pięciu podejrzanych. Ofiara i jej ojciec byli w Osborn Playground w Brownsville, niedaleko Hegeman Avenue. Jak poinformowała policja, w pewnym momencie podeszła do nich grupa pięciu mężczyzn, wszyscy byli Afroamerykanami w wieku około 20-30 lat.  Jeden z bandziorów wyciągnął broń, i grożąc starszemu mężczyźnie, że zabije najpierw córkę a potem go, kazali mu uciekać. Ten najpierw zaczął błagać, by zostawili go i córkę w spokoju, ale bandzior przystawił mu pistolet do głowy a potem młodej kobiecie, i tak na zmianę, aż w końcu wycedził przez usta, żeby uciekał, jeżeli chce by oboje przeżyli. Bojąc się, że bandzior użyje broni, starszy człowiek odszedł… Bojąc się o życie córki i czując się beznadziejnie bezradnym zawiadomił policję. Niestety w tym czasie zwyrodnialcy zgwałcili 18-latkę. Robili to jeden po drugim, cały czas zastraszając ofiarę bronią. Kiedy w parku ponownie pojawił się ojciec 18-latki wraz z dwoma policjantami, ofiara leżała ledwie przytomna na ziemi. Po bandziorach nie było już śladu… Młoda kobieta została przewieziona do Kings County Hospital, gdzie udzielono jej pomocy i pozakładano szwy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE