Tragiczny wypadek koszykarki na lotnisku w Nowym Orleanie

i

Autor: shutterstock, twitter

Dramat na lotnisku

Horror na lotnisku! Włosy 26-latki zaplątały się w taśmę bagażową. Nie żyje

Dramatyczne chwile na lotnisku, włosy 26-letniej pracownicy lotniska wplątały się w taśmę bagażową podczas rozładowywania samolotu. Kobieta obsługiwała lot Frontier Airlines około godziny 22:00, kiedy zdarzył się wypadek. - „Jesteśmy załamani i wspieramy jej rodzinę i przyjaciół najlepiej, jak potrafimy” - powiedział dyrektor ds. lotnictwa, Louis Armstrong New Orleans International Airport.

Pracownicy lotniska są w szoku z powodu dramatycznego wypadku, który rozegrał się na lotnisku w Nowym Orleanie w USA. Włosy 26-letniej pracownicy lotniska wkręciły się w taśmę bagażową podczas rozładowywania samolotu - informuje NBC News.

Czytaj również: Tajemnicza śmierć Mariusza. Załamana rodzina żyła w niepewności przez opieszałość policji? "Nie pamiętają dat"

Jermani Thompson obsługiwała lot Frontier Airlines około godziny 22:00., kiedy zdarzył się wypadek, powiedział NBC News Louis Armstrong, dyrektor ds. lotnictwa New Orleans International Airport.

Dyrektor generalny GAT Airline Ground Support, Mike Hough, powiedział, że włosy Thompsona splątały się z maszynerią ładowarki taśmowej.

26-latka została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła. „Jermani był częścią naszej rodziny lotniskowej i będziemy nadal wspierać się nawzajem w tym trudnym czasie” – przekazał dyrektor lotnictwa Kevin Dolliole

Linie Frontier Airlines również złożyły kondolencje rodzinie kobiety.

Czytaj również: Lubomia: 34-letni mężczyzna zginął w wypadku. Jego auto uderzył w drzewo

Jak pilotuje się samolot? Sprawdziliśmy
Sonda
Czy boisz się latać samolotem?
Nasi Partnerzy polecają